Kategorie D10

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    25 m,  9 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2036953 Ogorczak Julia O27 02 C 0 = 11:00:00 PL 2025003 Pulda Aleksandra D23 02 C 3 = 11:03:00 PL 2032312 Papszun Julia S01 03 C 6 = 11:06:00 PL 1603311 Stasiak Julia O47 02 C 9 = 11:09:00 PL 2035721 Marková Ema STE 0252 C 12 = 11:12:00 CZ 428741 Szwinge Oliwia O27 02 C 15 = 11:15:00 PL 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 18 = 11:18:00 CZ 2037509 Dammfeld Karolina O27 02 C 21 = 11:21:00 PL 425422 Kůstková Barbora VIC 0259 C 24 = 11:24:00 CZ 446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C 27 = 11:27:00 CZ 2025018 Buganik Jagoda D01 02 C 30 = 11:30:00 PL ......................... VAK C 33 = 11:33:00 446409 Hegedüšová Viktorka KSU 0353 C 36 = 11:36:00 CZ ......................... VAK C 39 = 11:39:00

Kategorie D12

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Jendřejková Anna KRN 0051 C 71 = 12:11:00 CZ 412159 Otrembska Zosia W87 01 C 73 = 12:13:00 PL 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 75 = 12:15:00 CZ 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C 77 = 12:17:00 CZ 418988 Gidel Zuzanna O27 01 C 79 = 12:19:00 PL 886671 Piwowarek Joanna W87 01 C 81 = 12:21:00 PL ......................... VAK C 83 = 12:23:00 2035727 Konečná Adélka UOL 0050 C 85 = 12:25:00 CZ 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 87 = 12:27:00 CZ 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 C 89 = 12:29:00 CZ 886678 Plaska Dominika W87 01 C 91 = 12:31:00 PL 428247 Hálková Eliška UOL 0156 C 93 = 12:33:00 CZ 1111777 Staszak Alicja W87 01 C 95 = 12:35:00 PL 2037507 Kliszcz Daria O27 01 C 97 = 12:37:00 PL ? Adamcová Dominika UOL 0150 C 99 = 12:39:00 CZ 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 101 = 12:41:00 CZ 222888 Ciesiolka Katarzyna D91 00 C 103 = 12:43:00 PL ? Zacmane Elza Marija LT2 01 C 105 = 12:45:00 LT 203949 Lukaszynska Victoria O27 01 C 107 = 12:47:00 PL 423089 Seidel Jagoda P58 01 C 109 = 12:49:00 PL 428769 Lakomska Aleksandra O27 01 C 111 = 12:51:00 PL 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 113 = 12:53:00 CZ 886676 Gajowiak Maria W87 01 C 115 = 12:55:00 PL 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 117 = 12:57:00 CZ 886685 Mianowska Julia W87 01 C 119 = 12:59:00 PL 2037504 Koltun Maja O27 01 C 121 = 13:01:00 PL 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 B 123 = 13:03:00 CZ 423078 Nowacka Katarzyna P58 00 C 125 = 13:05:00 PL 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 127 = 13:07:00 CZ 2025008 Haniszewska Karolina D23 01 C 129 = 13:09:00 PL 300615 Korobkiewicz Wiktoria W87 01 C 131 = 13:11:00 PL 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 133 = 13:13:00 CZ 2037510 Olesniewicz Karolina O27 01 C 135 = 13:15:00 PL 2032326 Papszun Patrycja S01 00 C 137 = 13:17:00 PL 2025005 Gniado Karolina D23 00 C 139 = 13:19:00 PL 423077 Kalitka Julia P58 00 C 141 = 13:21:00 PL 886674 Bajbus Joanna W87 01 C 143 = 13:23:00 PL ......................... VAK C 145 = 13:25:00 2032311 Mastela Krystyna S01 00 C 147 = 13:27:00 PL 412459 Moszynska Katarzyna W87 01 C 149 = 13:29:00 PL 2028219 Jurczyk Marta S03 00 C 151 = 13:31:00 PL 412453 Gasienica-Samek Zofia W87 01 C 153 = 13:33:00 PL 2036948 Sulikowska Weronika O27 00 C 155 = 13:35:00 PL 2016199 Niezgodka Dominika P35 01 C 157 = 13:37:00 PL

Kategorie D14

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 0 = 11:00:00 CZ 2032323 Bodzek Sabina S01 99 C 2 = 11:02:00 PL 2025002 Tschierschke Paulina D23 98 C 4 = 11:04:00 PL 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 6 = 11:06:00 CZ 1392590 Olesniewicz Paulina O47 98 C 8 = 11:08:00 PL 53112 Serafínová Lucie ASU 9898 C 10 = 11:10:00 CZ 1394735 Ozga Barbara O47 99 C 12 = 11:12:00 PL 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 14 = 11:14:00 CZ 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 16 = 11:16:00 CZ 52746 Cháberová Gita JPV 9999 C 18 = 11:18:00 CZ 2016288 Grobelna Kamila D91 98 C 20 = 11:20:00 PL ......................... VAK C 22 = 11:22:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 C 24 = 11:24:00 CZ 2036952 Gala Paulina O27 99 C 26 = 11:26:00 PL 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 28 = 11:28:00 CZ 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 30 = 11:30:00 CZ ......................... VAK C 32 = 11:32:00 553461 Maik Michalina Z06 99 C 34 = 11:34:00 PL 889168 Szymoniak Agata P01 99 C 36 = 11:36:00 PL 425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 B 38 = 11:38:00 CZ 1394734 Tomaszczyk Angelika O47 98 C 40 = 11:40:00 PL 425439 Pilzová Michaela VIC 9954 C 42 = 11:42:00 CZ 2016192 Dopierala Romana P35 98 C 44 = 11:44:00 PL 423088 Seidel Julia P58 99 C 46 = 11:46:00 PL 553472 Nowicka Wiktoria P35 99 C 48 = 11:48:00 PL 1394740 Moryn Zuzanna O47 98 C 50 = 11:50:00 PL 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 52 = 11:52:00 CZ 1394744 Mikulska Ewelina O47 98 C 54 = 11:54:00 PL 682075 Janošíková Tereza UOL 9950 C 56 = 11:56:00 CZ 1392578 Oleszek Aleksandra O47 98 C 58 = 11:58:00 PL 886680 Antonowicz Anna Maria W87 98 C 60 = 12:00:00 PL 1394742 Repak Magdalena O47 98 C 62 = 12:02:00 PL 338901 Wierzba Wiktoria D93 99 C 64 = 12:04:00 PL 1394738 Goscinska Adrianna O47 99 C 66 = 12:06:00 PL 1998716 Porada Lilianna S51 98 C 68 = 12:08:00 PL 2032313 Mrozek Paulina S01 99 C 70 = 12:10:00 PL 2036954 Augustyn Angelika O27 99 C 72 = 12:12:00 PL 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B 74 = 12:14:00 CZ 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 76 = 12:16:00 CZ 889170 Czapska Katarzyna P40 98 C 78 = 12:18:00 PL 842660 Galla Zofia P58 98 C 80 = 12:20:00 PL 991797 Dajewska Katarzyna P40 98 C 82 = 12:22:00 PL 1392576 Erdman Martyna O47 98 C 84 = 12:24:00 PL 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 86 = 12:26:00 CZ 2037508 Thiel Kinga O27 99 C 88 = 12:28:00 PL 2033387 Czupryniak Patrycja S28 99 C 90 = 12:30:00 PL 303938 Křečková Jana ZPV 9999 B 92 = 12:32:00 CZ

Kategorie D16

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    60 m, 13 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 81 = 12:21:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 84 = 12:24:00 CZ 1392575 Bogucka Aldona O47 96 C 87 = 12:27:00 PL 997823 Teichert Magdalena P58 96 C 90 = 12:30:00 PL 1503957 Maciejewska Angelika Z06 96 C 93 = 12:33:00 PL 887087 Hornik Aleksandra P69 96 C 96 = 12:36:00 PL 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 99 = 12:39:00 CZ 1970209 Pomian Sandfa Z06 97 C 102 = 12:42:00 PL 1392571 Chruscicka Ewa O47 97 C 105 = 12:45:00 PL 505083 Kalitka Katarzyna P58 96 C 108 = 12:48:00 PL 1394736 Szymainda Aleksandra O47 96 C 111 = 12:51:00 PL ......................... VAK C 114 = 12:54:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 117 = 12:57:00 CZ 553467 Matyba Anna P35 96 C 120 = 13:00:00 PL 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 123 = 13:03:00 CZ 338902 Jankowska Joanna D93 96 C 126 = 13:06:00 PL 428767 Dzik Justyna GL2 97 C 129 = 13:09:00

Kategorie D18

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m, 20 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 3 = 11:03:00 CZ 421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C 6 = 11:06:00 CZ 886320 Kasza Izabela S05 94 C 9 = 11:09:00 PL ......................... VAK C 12 = 11:12:00 991800 Kropinska Zuzanna P40 95 C 15 = 11:15:00 PL 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 18 = 11:18:00 CZ 1995097 Waszczuk Aleksandra Z06 95 C 21 = 11:21:00 PL 887231 Zebrowska Barbara W02 95 C 24 = 11:24:00 PL 895251 Zamojska Angelika G14 94 C 27 = 11:27:00 PL 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 30 = 11:30:00 CZ ? Zawodnik Tola D02 94 C 33 = 11:33:00 PL 1396727 Burdyna Dominika D23 95 C 36 = 11:36:00 PL 505082 Galla Katarzyna P58 95 C 39 = 11:39:00 PL 2033995 Ratinland Zsofia HU1 95 C 42 = 11:42:00 HU 2028218 Haniszewska Angelika D23 95 C 45 = 11:45:00 PL 1905995 Macul Martyna Z06 95 C 48 = 11:48:00 PL 1396728 Kanikowska Dominika D23 95 C 51 = 11:51:00 PL

Kategorie D21

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    75 m, 18 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
222900 Wysocka Malwina S28 85 C 30 = 11:30:00 PL 895015 Gonicka-Antonowicz Anna W87 68 C 32 = 11:32:00 PL 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 34 = 11:34:00 CZ 222881 Mackowiak Agata P04 85 C 36 = 11:36:00 PL 895249 Koziel Marta G14 92 C 38 = 11:38:00 PL 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 40 = 11:40:00 CZ 991794 Klimkowska Hanna P40 92 C 42 = 11:42:00 PL 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 C 44 = 11:44:00 CZ 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 46 = 11:46:00 CZ 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 48 = 11:48:00 CZ 52646 Kozlíková Veronika KRN 7753 C 50 = 11:50:00 CZ 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 A 52 = 11:52:00 CZ 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 54 = 11:54:00 CZ 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 56 = 11:56:00 CZ 51595 Ondráčková Veronika EKP 7850 C 58 = 11:58:00 CZ 49458 Petrová Tereza VOV 8751 C 60 = 12:00:00 CZ 504412 Dudzinska Paulina P35 92 C 62 = 12:02:00 PL 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 64 = 12:04:00 CZ 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 66 = 12:06:00 CZ 52986 Kočí Jana AOP 8850 C 68 = 12:08:00 CZ 501432 Dura Magdalena W86 71 C 70 = 12:10:00 PL 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 72 = 12:12:00 CZ ......................... VAK C 74 = 12:14:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 R 76 = 12:16:00 CZ ......................... VAK C 78 = 12:18:00 887223 Pilkowska Alicja W02 92 C 80 = 12:20:00 PL 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 82 = 12:22:00 CZ 2035160 Lorencová Linda PLU 7676 C 84 = 12:24:00 CZ 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 86 = 12:26:00 CZ

Kategorie D35

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    75 m, 20 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52294 Tomanková Martina STE 7552 C 70 = 12:10:00 CZ 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 72 = 12:12:00 CZ 2032314 Papszun Joanna S01 70 C 74 = 12:14:00 PL 410727 Forstová Lenka MFP 6850 C 76 = 12:16:00 CZ 428754 Jaroszek Anna S22 70 C 78 = 12:18:00 PL 32169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 80 = 12:20:00 CZ 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 82 = 12:22:00 CZ 446435 Fráňová Petra NNH 7651 C 84 = 12:24:00 CZ 410731 Dita Vlachova SBR C 86 = 12:26:00 CZ 53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C 88 = 12:28:00 CZ 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 90 = 12:30:00 CZ 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 92 = 12:32:00 CZ 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 94 = 12:34:00 CZ ......................... VAK C 96 = 12:36:00 423076 Nowak Barbara P58 70 C 98 = 12:38:00 PL ......................... VAK C 100 = 12:40:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 102 = 12:42:00 CZ 981644 Biolik Agnieszka W87 77 C 104 = 12:44:00 PL 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 106 = 12:46:00 CZ 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 108 = 12:48:00 CZ 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 110 = 12:50:00 CZ 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 112 = 12:52:00 CZ 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 114 = 12:54:00 CZ ? Siatková Silvie ZLH 7451 C 116 = 12:56:00 CZ 1006180 Johansena Marita LT1 74 C 118 = 12:58:00 LT 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 120 = 13:00:00 CZ 2032185 Ženčáková Marie 004 68 C 122 = 13:02:00 301670 Jandová Lenka KAD 7250 C 124 = 13:04:00 CZ 238118 Manova Maria RU1 70 C 126 = 13:06:00 RU 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 128 = 13:08:00 CZ 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 130 = 13:10:00 CZ

Kategorie D45

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    65 m, 14 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 34 = 11:34:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 37 = 11:37:00 CZ 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 40 = 11:40:00 CZ 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 43 = 11:43:00 CZ 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 46 = 11:46:00 CZ 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 49 = 11:49:00 CZ 433098 Felklová Jarmila 004 60 C 52 = 11:52:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 55 = 11:55:00 CZ 52412 Smičková Eva KON 5887 C 58 = 11:58:00 CZ ......................... VAK C 61 = 12:01:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 64 = 12:04:00 CZ 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 67 = 12:07:00 CZ 2036945 Czerkawska Urszula GL1 62 C 70 = 12:10:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 73 = 12:13:00 CZ 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 76 = 12:16:00 CZ 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 79 = 12:19:00 CZ 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 82 = 12:22:00 CZ 887229 Dragowska Marzena W02 62 C 85 = 12:25:00 PL 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 88 = 12:28:00 CZ

Kategorie D55

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    60 m, 15 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 0 = 11:00:00 CZ 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 3 = 11:03:00 CZ ......................... VAK C 6 = 11:06:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 9 = 11:09:00 CZ 301265 Stiborová Jitka KAR 4150 C 12 = 11:12:00 CZ ......................... VAK C 15 = 11:15:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 18 = 11:18:00 CZ 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C 21 = 11:21:00 CZ 222889 Wysocka Jolanta P04 56 C 24 = 11:24:00 PL 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 27 = 11:27:00 CZ 52782 Mrkvicová Ludmila VOV 4952 C 30 = 11:30:00 CZ 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 33 = 11:33:00 CZ

Kategorie DH10N

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52482 Hartmannová Anna KON 0353 C 44 = 11:44:00 CZ 52484 Němečková Kateřina PLU 0350 C 46 = 11:46:00 CZ ? Tomášek Adam CEL 02 C 48 = 11:48:00 CZ ? Švihelová Michaela KRN 0555 C 50 = 11:50:00 CZ 53588 Otruba František KON 0505 C 52 = 11:52:00 CZ ? Studničková Veronika KRN 0252 C 54 = 11:54:00 CZ 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 56 = 11:56:00 CZ ? Rohner Přemek KRN 0307 C 58 = 11:58:00 CZ ? Jančík David VIC 0312 C 60 = 12:00:00 CZ ? Švihelová Viktorie KRN 0353 C 62 = 12:02:00 CZ 53892 Jochec Jan VIC 0304 C 64 = 12:04:00 CZ 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 66 = 12:06:00 CZ 2019215 Otrubová Anna PLU 0577 C 68 = 12:08:00 CZ 425432 Veselý Jonáš VIC 0411 C 70 = 12:10:00 CZ ? Studnička Lukáš KRN 0404 C 72 = 12:12:00 CZ 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 74 = 12:14:00 CZ ......................... VAK C 76 = 12:16:00 425429 Malá Veronika VIC 0257 C 78 = 12:18:00 CZ ......................... VAK C 80 = 12:20:00 425427 Zelinský Mikuláš VIC 0308 C 82 = 12:22:00 CZ ? Škurek Kryštof KRN C 84 = 12:24:00 CZ 1398997 Binarová Adélka UOL 0452 C 86 = 12:26:00 CZ

Kategorie H10

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    25 m,  9 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Kulaša Filip KRN 0202 C 92 = 12:32:00 CZ 428749 Obstoj Piotr O27 02 C 94 = 12:34:00 PL 412126 Wisniewski Maks W87 01 C 96 = 12:36:00 PL 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 98 = 12:38:00 CZ 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 100 = 12:40:00 CZ 53138 Pšenčík David VIC 0209 C 102 = 12:42:00 CZ 2032315 Koleczko Blazej S01 02 C 104 = 12:44:00 PL 412321 Sedlak Michal W02 03 C 106 = 12:46:00 PL ? Tomášek Ondřej CEL 01 C 108 = 12:48:00 CZ 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 110 = 12:50:00 CZ 412231 Wisniewski Aleks W87 01 C 112 = 12:52:00 PL 1603310 Jaworski Maciej O47 02 C 114 = 12:54:00 PL 2025017 Knichal Dominik D01 02 C 116 = 12:56:00 PL 2027218 Světnický František STE 0204 C 118 = 12:58:00 CZ ......................... VAK C 120 = 13:00:00 412146 Wozniak Maciej O27 02 C 122 = 13:02:00 PL 443087 Štábl Adam KSU 0401 C 124 = 13:04:00 CZ ......................... VAK C 126 = 13:06:00 425431 Pytela Antonín VIC 0305 C 128 = 13:08:00 CZ 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 130 = 13:10:00 CZ ? Wasik Kacper W87 01 C 132 = 13:12:00 PL ? Johansens Emils LT1 02 C 134 = 13:14:00 LT 2025001 Stanislaw Pachnik D23 03 C 136 = 13:16:00 PL 53353 Kundrata Jan JZL 0201 C 138 = 13:18:00 CZ 2025004 Pulda Eryk D23 04 C 140 = 13:20:00 PL 420442 Hecl František KSU 0201 C 142 = 13:22:00 CZ 428774 Czapla Dawid O27 02 C 144 = 13:24:00 PL 446412 Karlíček Marek KSU 0222 C 146 = 13:26:00 CZ 2016292 Toborek Jakub D91 03 C 148 = 13:28:00 PL 412223 Biolik Emil W87 03 C 150 = 13:30:00 PL

Kategorie H12

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení    40 m,  8 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Martínek Jan KRN 0105 C 1 = 11:01:00 CZ 446425 Krč Matěj KSU 0101 C 3 = 11:03:00 CZ ? Sklenák Jiří KRN 0103 C 5 = 11:05:00 CZ 886679 Strzelecki Michal W87 00 C 7 = 11:07:00 PL 2036950 Obstoj Adam O27 01 C 9 = 11:09:00 PL ? Tkáč Milan KRN 0004 C 11 = 11:11:00 CZ 2025007 Skweres Bartek D23 00 C 13 = 11:13:00 PL 332632 Sitkiewicz Daniel W87 01 C 15 = 11:15:00 PL 425433 Malý Vojtěch VIC 0005 C 17 = 11:17:00 CZ ? Hrouza Jakub KRN 0101 C 19 = 11:19:00 CZ 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 21 = 11:21:00 CZ ? Janáč Ondřej KRN 0003 C 23 = 11:23:00 CZ 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 25 = 11:25:00 CZ ......................... VAK C 27 = 11:27:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 29 = 11:29:00 CZ 53123 Smolka Roman VIC 0102 C 31 = 11:31:00 CZ 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 33 = 11:33:00 CZ 446410 Kaňa Matěj KSU 0017 C 35 = 11:35:00 CZ 2032327 Tomanek Krzysztof S01 00 C 37 = 11:37:00 PL 412257 Olszewski Krzysztof W87 01 C 39 = 11:39:00 PL 423075 Luczak Jakub P58 00 C 41 = 11:41:00 PL 886683 Pierzchala Michal W87 01 C 43 = 11:43:00 PL 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 45 = 11:45:00 CZ 53565 Kroul Josef ASU 0044 B 47 = 11:47:00 CZ 886675 Gawlikowski Tomasz W87 01 C 49 = 11:49:00 PL 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 51 = 11:51:00 CZ 2016281 Aftowicz Grzegorz D91 00 C 53 = 11:53:00 PL ? Dadák Petr JPV 0101 C 55 = 11:55:00 CZ 2032316 Koleczko Bartosz S01 00 C 57 = 11:57:00 PL 2016283 Ledniowski Filip D91 00 C 59 = 11:59:00 PL ......................... VAK C 61 = 12:01:00 2016284 Jach Arkadiusz D91 01 C 63 = 12:03:00 PL 2027241 Neumann David STE 0101 C 65 = 12:05:00 CZ 2016282 Aftowicz Dawid D91 00 C 67 = 12:07:00 PL 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 69 = 12:09:00 CZ ? Johansens Pauls LT1 01 C 71 = 12:11:00 LT 1394733 Gojlo Jakub O47 01 C 73 = 12:13:00 PL 53857 Pšenčík Jan VIC 0100 C 75 = 12:15:00 CZ 428752 Gidel Samuel O27 01 C 77 = 12:17:00 PL 1392579 Hyla Damian O47 01 C 79 = 12:19:00 PL 428755 Lipiec Szymon O27 01 C 81 = 12:21:00 PL 2016285 Roslaniec Mateusz D91 00 C 83 = 12:23:00 PL 412297 Jankowiak Adam P01 02 C 85 = 12:25:00 PL 218851 Forst Antonín MFP 0101 C 87 = 12:27:00 CZ 423090 Seidel Nikodem P58 01 C 89 = 12:29:00 PL 300666 Puczkowski Kamil W87 01 C 91 = 12:31:00 PL 2017994 Hapka Daniel Z06 01 C 93 = 12:33:00 PL 2035149 Urban Michal KRN 0002 C 95 = 12:35:00 CZ 2016286 Malinski Jakub D91 00 C 97 = 12:37:00 PL 428778 Pluta Mariusz O27 00 C 99 = 12:39:00 PL 305980 Kr?ikiewicz Jakub W87 01 C 101 = 12:41:00 PL 2025006 Kozak Szymon D23 00 C 103 = 12:43:00 PL 886673 Kolcun Bartlomiej W87 01 C 105 = 12:45:00 PL

Kategorie H14

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    60 m, 13 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 B 1 = 11:01:00 CZ 1394745 Wrotny Mateusz O47 98 C 3 = 11:03:00 PL ? Berka Jakub KRN 9909 C 5 = 11:05:00 CZ 2028220 Jurczyk Maciej S03 98 C 7 = 11:07:00 PL ? Staníček Jan KRN 9808 C 9 = 11:09:00 CZ 1998923 Sawoscianik Jakub Z06 98 C 11 = 11:11:00 PL 1397524 Klimkowski Piotr P01 99 C 13 = 11:13:00 PL 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 15 = 11:15:00 CZ 895238 Socik Mateusz G14 98 C 17 = 11:17:00 PL 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 19 = 11:19:00 CZ ......................... VAK C 21 = 11:21:00 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 23 = 11:23:00 CZ ......................... VAK C 25 = 11:25:00 886670 Sotniczuk Piotr W87 98 C 27 = 11:27:00 PL 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 29 = 11:29:00 CZ 412279 Krawczyk Dariusz P01 99 C 31 = 11:31:00 PL 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 33 = 11:33:00 CZ 442881 Grygar Daniel STE 9905 C 35 = 11:35:00 CZ 424267 Jaroszek Jakub S22 98 C 37 = 11:37:00 PL 428764 Rams Mateusz O27 99 C 39 = 11:39:00 PL 887002 Pietrasz Patryk O47 98 C 41 = 11:41:00 PL 2036955 Pasternak Mateusz O27 99 C 43 = 11:43:00 PL 2009006 Turschl Bence HU1 99 C 45 = 11:45:00 HU 423073 Firlej Marek P58 98 C 47 = 11:47:00 PL 899027 Mossakowski Wojtek W87 98 C 49 = 11:49:00 PL 423074 Cuprys Gracjan P58 99 C 51 = 11:51:00 PL 52484 Němeček Kryštof JPV 9919 C 53 = 11:53:00 CZ 424478 Szymoniak Tomasz P40 98 C 55 = 11:55:00 PL 2033997 Gyalus Gergo HU1 98 C 57 = 11:57:00 HU 553479 Garstka Jakub P35 98 C 59 = 11:59:00 PL 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 61 = 12:01:00 CZ 2016198 Niezgodka Piotr P35 99 C 63 = 12:03:00 PL 1394732 Gricner Adam O47 98 C 65 = 12:05:00 PL 920657 Skalický Johan ASU 9948 C 67 = 12:07:00 CZ 443076 Ondráček Radek KSU 9933 C 69 = 12:09:00 CZ 1392586 Bielka Pawel O47 98 C 71 = 12:11:00 PL 412271 Smektala Marcin P01 99 C 73 = 12:13:00 PL 2016971 Pieniak Krystian S28 99 C 75 = 12:15:00 PL

Kategorie H16

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    65 m, 19 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 3 = 11:03:00 CZ ......................... VAK C 5 = 11:05:00 895232 Kaczocha Przemyslaw P35 96 C 7 = 11:07:00 PL 889678 Lucerski Maciej D93 97 C 9 = 11:09:00 PL ? Soviš David SBR C 11 = 11:11:00 CZ 1396722 Wieczorek Marcin D23 97 C 13 = 11:13:00 PL 886697 Nowak Maciej D93 96 C 15 = 11:15:00 PL 2043883 Wisniewski Lukasz G14 96 C 17 = 11:17:00 PL 2028217 Stankiewicz Amadeusz D93 97 C 19 = 11:19:00 PL 895248 Socik Sebastian G14 96 C 21 = 11:21:00 PL 886698 Szymanski Kornel D93 97 C 23 = 11:23:00 PL 2025013 Werda Pawel D23 97 C 25 = 11:25:00 PL 920664 Holubář Bartoloměj ASU 9646 C 27 = 11:27:00 CZ 51903 Zdražil Jan SBR 9601 C 29 = 11:29:00 CZ 887162 Skalický Matyáš ASU 9645 C 31 = 11:31:00 CZ 2025014 Kurleto Oscar D23 97 C 33 = 11:33:00 PL 997824 Franek Lukasz P58 96 C 35 = 11:35:00 PL 1394743 Grzesista Igor O47 96 C 37 = 11:37:00 PL 887160 Procházka Lukáš ASU 9648 C 39 = 11:39:00 CZ 1997225 Sawoscianik Adam Z06 97 C 41 = 11:41:00 PL 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 43 = 11:43:00 CZ 2032317 Borgiel Jaroslaw S01 97 C 45 = 11:45:00 PL

Kategorie H18

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 21 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 107 = 12:47:00 887004 Gajda Lukasz O47 95 C 110 = 12:50:00 PL 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 B 113 = 12:53:00 CZ 502203 Zamojski Pawel G14 95 C 116 = 12:56:00 PL 553473 Szostak Adrian P35 95 C 119 = 12:59:00 PL 920684 Jirges Radek ASU 9448 C 122 = 13:02:00 CZ ......................... VAK C 125 = 13:05:00 889167 Kowalski Marcin P40 95 C 128 = 13:08:00 PL 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 131 = 13:11:00 CZ 886647 Dzioba Mateusz D93 95 C 134 = 13:14:00 PL ? Planeta Szymon D02 94 C 137 = 13:17:00 PL 889265 Jurczyk Tomasz S03 94 C 140 = 13:20:00 PL 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 143 = 13:23:00 CZ 991799 Bolewicz Patryk P40 94 C 146 = 13:26:00 PL 1396721 Szeliga Bartlomiej D23 96 C 149 = 13:29:00 PL 997887 Kaczmarek Szymon P58 95 C 152 = 13:32:00 PL 307332 Sklenář Martin SBR 9501 A 155 = 13:35:00 CZ 1396723 Wojnowicz Mariusz D23 94 C 158 = 13:38:00 PL

Kategorie H21

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    90 m, 17 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 44 = 11:44:00 CZ 504407 Pachnik Wojciech D23 91 C 46 = 11:46:00 PL 361804 Kujda Arkadiusz P05 79 C 48 = 11:48:00 PL 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 50 = 11:50:00 CZ 997853 Rychly Damian P58 92 C 52 = 11:52:00 PL 2007559 Mostek Lukasz D93 91 C 54 = 11:54:00 PL 428768 Dzik Miroslaw GL2 71 C 56 = 11:56:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 58 = 11:58:00 CZ 504413 Dragowski Kuba W02 90 C 60 = 12:00:00 PL 515116 Navrátil Marek KYL 7100 C 62 = 12:02:00 CZ 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 64 = 12:04:00 CZ 52463 Štrajt Michal TBM 8903 C 66 = 12:06:00 CZ 842664 Dragowski Piotr W02 82 C 68 = 12:08:00 PL 504401 Olech Przemyslaw G14 85 C 70 = 12:10:00 PL 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 B 72 = 12:12:00 CZ 501436 Bala Radoslaw W86 80 C 74 = 12:14:00 PL 887169 Kumpošt Jaroslav ASU 7849 C 76 = 12:16:00 CZ 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 78 = 12:18:00 CZ 51875 Zdražil Tomáš SBR 8504 C 80 = 12:20:00 CZ 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 82 = 12:22:00 CZ 505127 Marek Wojnowicz D23 90 C 84 = 12:24:00 PL 1696 Skorupa Piotr S22 93 C 86 = 12:26:00 PL 410769 Štván Ondřej 001 C 88 = 12:28:00 446450 Rozsíval Alois KSU 9142 C 90 = 12:30:00 CZ 842658 Pilkowski Tadeusz W02 90 C 92 = 12:32:00 PL 247250 Mrkvica Petr VOV 7802 C 94 = 12:34:00 CZ 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 96 = 12:36:00 CZ 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 98 = 12:38:00 CZ 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 100 = 12:40:00 CZ 8881 Vlach Jiří VOV 7900 C 102 = 12:42:00 CZ 505084 Galla Franciszek P58 89 C 104 = 12:44:00 PL 303939 Forst Libor MFP 6301 C 106 = 12:46:00 CZ 505095 Wels Dominik P40 92 C 108 = 12:48:00 PL 51470 Koblížek Kamil ASU 8001 C 110 = 12:50:00 CZ ? Soviš Jakub SBR C 114 = 12:54:00 CZ 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 116 = 12:56:00 CZ 1007549 Skoupý Jan STE 7001 C 118 = 12:58:00 CZ 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 120 = 13:00:00 CZ 52985 Janča Martin MOV 9001 C 122 = 13:02:00 CZ 52513 Mlejnek Pavel STE 7403 C 124 = 13:04:00 CZ 52555 Král Václav SSU 8243 R 126 = 13:06:00 CZ 2007560 Matyja Rafal D93 91 C 128 = 13:08:00 PL 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 130 = 13:10:00 CZ 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 132 = 13:12:00 CZ ......................... VAK C 134 = 13:14:00

Kategorie H21K

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 92 = 12:32:00 CZ 53400 Burkart David VIC 9602 B 95 = 12:35:00 CZ ? Kopecký David UOL C 98 = 12:38:00 CZ 425437 Pšenčík Radomír VIC 7207 C 101 = 12:41:00 CZ 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 104 = 12:44:00 CZ 8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 107 = 12:47:00 CZ 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 110 = 12:50:00 CZ ......................... VAK C 113 = 12:53:00 2035148 Otruba Karel PLU 7917 C 116 = 12:56:00 CZ 425434 Měrka Roman VIC 8308 C 119 = 12:59:00 CZ ......................... VAK C 122 = 13:02:00 515037 Starosta Pavel VIC 7938 C 125 = 13:05:00 CZ 232323 Pietraszek Martin OOP 8100 C 128 = 13:08:00 CZ 553460 Pavelka Vladimír VIC 5903 C 131 = 13:11:00 CZ 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 134 = 13:14:00 CZ 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 137 = 13:17:00 CZ 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 140 = 13:20:00 CZ

Kategorie H35

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    50 m, 21 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 1 = 11:01:00 CZ 232417 Holec Honza MOV 6701 C 3 = 11:03:00 CZ 700330 Vompe Alexander RU1 70 C 5 = 11:05:00 RU 2009004 Bernath Zsolt HU1 71 C 7 = 11:07:00 HU 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 9 = 11:09:00 CZ 52541 Šimek Martin KSU 7227 C 11 = 11:11:00 CZ 770327 Biolik Grzegorz W87 76 C 13 = 11:13:00 PL 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 15 = 11:15:00 CZ 2035742 Stříteský Tomáš ZVS 7400 C 17 = 11:17:00 CZ 2025020 Buganik Tomasz D01 75 C 19 = 11:19:00 PL 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 21 = 11:21:00 CZ ? Pachnik Dariusz D23 69 C 23 = 11:23:00 PL 2016289 Malinski Jozef D91 75 C 25 = 11:25:00 PL 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 27 = 11:27:00 CZ 416108 Michalík Petr XBM 7117 C 29 = 11:29:00 CZ 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 31 = 11:31:00 CZ 2009005 Turschl Attila HU1 72 C 33 = 11:33:00 HU 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 35 = 11:35:00 CZ 2016290 Szczygiel Marcin D91 71 C 37 = 11:37:00 PL 2028215 Jurczyk Piotr S03 69 C 39 = 11:39:00 PL 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 41 = 11:41:00 CZ 886699 Dutkiewicz Damian D93 77 C 43 = 11:43:00 PL 681853 Binar Robert UOL 7500 C 45 = 11:45:00 CZ 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 47 = 11:47:00 CZ 886687 Mianowski Rafal W87 73 C 49 = 11:49:00 PL 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 51 = 11:51:00 CZ 886282 Smékal David UOL 7503 C 53 = 11:53:00 CZ 2006322 Zacmanis Arnis LT2 69 C 55 = 11:55:00 LT 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 57 = 11:57:00 CZ ......................... VAK C 59 = 11:59:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 61 = 12:01:00 CZ 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 63 = 12:03:00 CZ 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 65 = 12:05:00 CZ 751124 Ciesiolka Sebastian D92 75 C 67 = 12:07:00 PL 887220 Sedlak Krystian W02 73 C 69 = 12:09:00 PL 504405 Antonowicz Jerzy W87 68 C 71 = 12:11:00 PL 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 73 = 12:13:00 CZ 2032319 Bodzek Krzysztof S01 72 C 75 = 12:15:00 PL 1972223 Porada Robert S51 72 C 77 = 12:17:00 PL 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 79 = 12:19:00 CZ 895239 Gmur Karol P35 76 C 81 = 12:21:00 PL 52544 Kroul Josef ASU 7302 C 83 = 12:23:00 CZ 2032330 Mastela Rafal S01 73 C 85 = 12:25:00 PL ......................... VAK C 87 = 12:27:00 2032320 Koleczko Lukasz S01 75 C 89 = 12:29:00 PL 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 91 = 12:31:00 CZ 920673 Procházka Pavel ASU 6949 C 93 = 12:33:00 CZ 2032318 Masny Krzysztof S01 76 C 95 = 12:35:00 PL 2016291 Wysocki Romuald D91 68 C 97 = 12:37:00 PL 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 99 = 12:39:00 CZ 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 101 = 12:41:00 CZ

Kategorie H45

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    75 m, 18 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 51 = 11:51:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 53 = 11:53:00 CZ 435239 Czerkawski Waclaw GL1 60 C 55 = 11:55:00 2008101 Johansen Werner LT1 67 C 57 = 11:57:00 LT 52622 Hrouza Tomáš KRN 5201 C 59 = 11:59:00 CZ 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 61 = 12:01:00 CZ 412345 Wojarski Krzysztof K30 60 C 63 = 12:03:00 PL 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 65 = 12:05:00 CZ 52556 Strachota Jaroslav ASU 5600 C 67 = 12:07:00 CZ 345986 Dragowski Marek W02 65 C 69 = 12:09:00 PL 51907 Zítka Jiří SBR 6201 C 71 = 12:11:00 CZ 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 73 = 12:13:00 CZ 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 75 = 12:15:00 CZ 412338 Pilkowski Pawel W02 66 C 77 = 12:17:00 PL 424252 Zdanowicz Jan S28 59 C 79 = 12:19:00 PL 52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 81 = 12:21:00 CZ 52462 Ženčák Jaroslav 004 64 C 83 = 12:23:00 ......................... VAK C 85 = 12:25:00 1693 Skorupa Stanislaw S22 64 C 87 = 12:27:00 PL 423072 Galla Andrzej P58 59 C 89 = 12:29:00 PL 412316 Konstanciak Andrzej W02 59 C 91 = 12:31:00 PL 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 93 = 12:33:00 CZ 887222 Dragowski Robert W02 59 C 95 = 12:35:00 PL 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 97 = 12:37:00 CZ 413371 Krasniewski Krzysztof N61 61 C 99 = 12:39:00 PL 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 101 = 12:41:00 CZ 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 103 = 12:43:00 CZ 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 105 = 12:45:00 CZ 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 107 = 12:47:00 CZ 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 109 = 12:49:00 CZ 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 111 = 12:51:00 CZ 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 113 = 12:53:00 CZ 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 115 = 12:55:00 CZ 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 117 = 12:57:00 CZ 52406 Tomášek Jiří CEL 6426 C 119 = 12:59:00 CZ 52589 Felkl Luděk 004 60 C 121 = 13:01:00 887219 Zebrowski Dariusz W02 63 C 123 = 13:03:00 PL 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 125 = 13:05:00 CZ 1966318 Forystek Jozef S51 66 C 127 = 13:07:00 PL

Kategorie H55

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    65 m, 14 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
895252 Krol Benedykt G14 C 91 = 12:31:00 PL 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 93 = 12:33:00 CZ 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 95 = 12:35:00 CZ 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 97 = 12:37:00 CZ 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 99 = 12:39:00 CZ ......................... VAK C 101 = 12:41:00 222893 Wysocki Andrzej S22 51 C 103 = 12:43:00 PL 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 105 = 12:45:00 CZ 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 107 = 12:47:00 CZ 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 109 = 12:49:00 CZ 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 111 = 12:51:00 CZ 345990 Szotek Antoni P06 55 C 113 = 12:53:00 PL 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 115 = 12:55:00 CZ 301667 Janda Josef KAD 4701 C 117 = 12:57:00 CZ 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 119 = 12:59:00 CZ 64865 Mrkvica Miroslav VOV 4601 C 121 = 13:01:00 CZ 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 123 = 13:03:00 CZ 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 125 = 13:05:00 CZ 51939 Klech Josef HOB 4701 C 127 = 13:07:00 CZ 889261 Hornik Zbigniew P40 56 C 129 = 13:09:00 PL 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 131 = 13:11:00 CZ ......................... VAK C 133 = 13:13:00

Kategorie H65

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    60 m, 15 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 40 = 11:40:00 CZ 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 43 = 11:43:00 CZ 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 46 = 11:46:00 CZ 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 49 = 11:49:00 CZ 305989 Dura Kazimierz D95 39 C 52 = 11:52:00 PL ......................... VAK C 55 = 11:55:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 58 = 11:58:00 CZ 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 61 = 12:01:00 CZ 412179 Bogulak Adam D93 47 C 64 = 12:04:00 PL 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C 67 = 12:07:00 CZ 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 70 = 12:10:00 CZ 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 73 = 12:13:00 CZ ......................... VAK C 76 = 12:16:00

Kategorie HDR

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení    25 m,  9 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886672 Antonowicz Jan W87 05 C 0 = 11:00:00 PL ? Bala Julia W86 04 C 0 = 11:00:00 PL ? Bala Tymoteusz W86 04 C 0 = 11:00:00 PL 52290 Borunský Matěj AOP 0600 C 0 = 11:00:00 CZ 419003 Dammfeld Adam O27 06 C 0 = 11:00:00 PL 412334 Dragowski Pawel W02 01 C 0 = 11:00:00 PL ? Good Eliška SBR C 0 = 11:00:00 CZ ? Good Julie SBR C 0 = 11:00:00 CZ ? Grimová Jana 003 06 C 0 = 11:00:00 51195 Holasová Barbora AOP 0651 C 0 = 11:00:00 CZ 416040 Holub Mikuláš SBR C 0 = 11:00:00 CZ 1394739 Hyla Natalia O47 07 C 0 = 11:00:00 PL ? Hůlková Amálka MFP 0899 C 0 = 11:00:00 CZ ? Háger Michal 002 C 0 = 11:00:00 ? Kopecká Nela UOL C 0 = 11:00:00 CZ 51198 Kovalčíková Anna AOP 0551 C 0 = 11:00:00 CZ 229567 Kroul Jiří ASU 0549 C 0 = 11:00:00 CZ ? Lorenc Štěpán PLU 0606 C 0 = 11:00:00 CZ ? Látalová Lucie 002 05 C 0 = 11:00:00 ? Látalová Valerie 002 06 C 0 = 11:00:00 426365 Marková Michaela VIC 0850 C 0 = 11:00:00 CZ ? Martínková Lenka KRN C 0 = 11:00:00 CZ 2032322 Masny Tadeusz S01 08 C 0 = 11:00:00 PL 2032321 Mastela Hanna S01 05 C 0 = 11:00:00 PL 2025355 Matoušková Johana SSU 7901 C 0 = 11:00:00 CZ ? Maříková Lucie UOL C 0 = 11:00:00 CZ ? Maříková Tereza UOL C 0 = 11:00:00 CZ ? Mianowska Antonina W87 08 C 0 = 11:00:00 PL ? Mlček Vinca KSU 07 C 0 = 11:00:00 CZ 51317 Navrátil Sam KYL 0500 C 0 = 11:00:00 CZ ? Ondráček Vítěslav KSU 06 C 0 = 11:00:00 CZ 2025012 Pachnik Jedrzej D23 06 C 0 = 11:00:00 PL 425428 Pilz Marek VIC 0507 C 0 = 11:00:00 CZ 51666 Ptáčková Hana BOV C 0 = 11:00:00 CZ 51555 Ptáčková Veronika BOV C 0 = 11:00:00 CZ 301254 Stiborová Blanka KAR 7650 C 0 = 11:00:00 CZ ? Střída David 002 05 C 0 = 11:00:00 ? Střídová Adéla 002 03 C 0 = 11:00:00 52527 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00 CZ 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 0 = 11:00:00 CZ ? Urban Jaroslav UOL C 0 = 11:00:00 CZ ? Urbanová Jana UOL C 0 = 11:00:00 CZ ? Vejclová Sabina AOP C 0 = 11:00:00 CZ 425435 Veselý Štěpán VIC C 0 = 11:00:00 CZ ? Vrtalová Radka 002 04 C 0 = 11:00:00 425436 Vyoralová Šárka VIC 0950 C 0 = 11:00:00 CZ 416218 Václav Mrkvica VOV C 0 = 11:00:00 CZ 425525 Zavřel Mikuláš KRN 0707 C 0 = 11:00:00 CZ ? Šimek Jan 002 06 C 0 = 11:00:00 ? Šimková Iveta 002 08 C 0 = 11:00:00 ? Šotek Adámek UOL C 0 = 11:00:00 CZ ? Šotková Anička UOL C 0 = 11:00:00 CZ ? Šťastný Richard 002 06 C 0 = 11:00:00 ? Šťastná Karolína 002 05 C 0 = 11:00:00

Kategorie P

05.05.2012 HANÁ O'Festival 2012 - E2 - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 03.05.2012   19:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
343971 Cecilia Valls Izard OOL 6956 C 0 = 11:00:00 CZ 412326 Dragowski Mateusz W02 95 C 0 = 11:00:00 PL 301127 Fráňa Martin NNH C 0 = 11:00:00 CZ 52636 Fráňa Petr NNH C 0 = 11:00:00 CZ 338917 Gubanski Miroslaw P04 C 0 = 11:00:00 PL ? Hvorecký Jan VRB C 0 = 11:00:00 CZ 1394741 Hyjek Adam O47 61 C 0 = 11:00:00 PL ? Jelínek Filip VRB C 0 = 11:00:00 CZ 2025010 Jurasik Patryk D23 96 C 0 = 11:00:00 PL 2025015 Kanikowski Kacper D23 99 C 0 = 11:00:00 PL ? Kozlíková Barbora KRN C 0 = 11:00:00 CZ ? Kunstát Jan AOP C 0 = 11:00:00 CZ 425424 Kůstková Tamara VIC 6854 C 0 = 11:00:00 CZ 2025009 Luzny Karol D23 99 C 0 = 11:00:00 PL 887003 Oleszek Maciej O27 71 C 0 = 11:00:00 PL ? Peterek Vít AOP C 0 = 11:00:00 CZ 301225 Peňáz Vojtěch VRB 0303 C 0 = 11:00:00 CZ 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 0 = 11:00:00 CZ 2032324 Pipiro Grazyna S01 57 C 0 = 11:00:00 PL 2032325 Pipiro Grzegorz S01 57 C 0 = 11:00:00 PL 1394737 Polewski Dariusz O47 61 C 0 = 11:00:00 PL 410370 Reisigová Jana CHT 6652 C 0 = 11:00:00 CZ 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 CZ 412322 Sedlak Ewa W02 74 C 0 = 11:00:00 PL ? Siatka Radim ZLH C 0 = 11:00:00 CZ ? Ticháček Jan AOP C 0 = 11:00:00 CZ 52405 Tomášková Radka CEL 7451 C 0 = 11:00:00 CZ ? Trličík Karel VRB C 0 = 11:00:00 CZ 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 0 = 11:00:00 CZ 2025011 Wojakiewicz Mateusz D23 97 C 0 = 11:00:00 PL 2027210 Zatloukalová Eva SSU C 0 = 11:00:00 CZ 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 0 = 11:00:00 CZ ? Šotková Irena UOL C 0 = 11:00:00 CZ 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 0 = 11:00:00 CZ ? Štáblová Michaela KSU 7787 C 0 = 11:00:00 CZ ? Šťastný Marián 002 75 C 0 = 11:00:00