Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D10      2.20 km, 35 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Buganik Jagoda            D0102   C ORIENTPARK OSIECZNICA           23.11         
 2. Dammfeld Karolina         O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          26.39   + 3.28
 3. Papszun Julia             S0103   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  27.50   + 4.39
 4. Stasiak Julia             O4702   C LUKS Azymek Zdzieszowice        32.10   + 8.59
 5. Pulda Aleksandra          D2302   C UKS TUKAN IWINY                 40.07   +16.56
 6. Szwinge Oliwia            O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          42.17   +19.06
    Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Kůstková Barbora          VIC0259 C OB Vizovice                       abs         
    Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D12      2.30 km, 40 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             19.03         
 2. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             21.22   + 2.19
 3. Ciesiolka Katarzyna       D9100   C MKS MOS WROCLAW                 23.04   + 4.01
 4. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               25.28   + 6.25
 5. Lugrová Natalie           JPV0066 C SK Prostějov                    27.02   + 7.59
 6. Korpasová Lucie           LBM0151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      29.24   +10.21
 7. Nowacka Katarzyna         P5800   C HKS Azymut Mochy                33.05   +14.02
 8. Olesniewicz Karolina      O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          34.59   +15.56
 9. Plaska Dominika           W8701   C UNTS Warszawa                   36.53   +17.50
10. Haniszewska Karolina      D2301   C UKS TUKAN IWINY                 37.11   +18.08
11. Koltun Maja               O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          37.29   +18.26
12. Lakomska Aleksandra       O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          39.32   +20.29
13. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              40.25   +21.22
14. Jurczyk Marta             S0300   C UKS Sparta Czyzowice            40.50   +21.47
15. Staszak Alicja            W8701   C UNTS Warszawa                   40.54   +21.51
16. Sulikowska Weronika       O2700   C UKS Lotna Zdzieszowice          41.33   +22.30
17. Zacmane Elza Marija       LT201   C Ogre OK                         41.46   +22.43
18. Mastela Krystyna          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  43.41   +24.38
19. Niezgodka Dominika        P3501   C UKS Arkady Raszkow              44.36   +25.33
20. Gniado Karolina           D2300   C UKS TUKAN IWINY                 44.50   +25.47
21. Mianowska Julia           W8701   C UNTS Warszawa                   47.07   +28.04
22. Konečná Adélka            UOL0050 C SK UP Olomouc                   47.37   +28.34
23. Kalitka Julia             P5800   C HKS Azymut Mochy                48.54   +29.51
24. Papszun Patrycja          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  53.20   +34.17
25. Adamcová Dominika         UOL0150 C SK UP Olomouc                   54.37   +35.34
26. Bajbus Joanna             W8701   C UNTS Warszawa                   56.39   +37.36
27. Piwowarek Joanna          W8701   C UNTS Warszawa                   68.30   +49.27
28. Kliszcz Daria             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          70.46   +51.43
29. Korobkiewicz Wiktoria     W8701   C UNTS Warszawa                   76.31   +57.28
30. Gidel Zuzanna             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          84.47   +65.44
31. Gasienica-Samek Zofia     W8701   C UNTS Warszawa                   89.12   +70.09
32. Otrembska Zosia           W8701   C UNTS Warszawa                  120.35  +101.32
33. Gajowiak Maria            W8701   C UNTS Warszawa                  124.21  +105.18
    Golová Tereza             VIC0162 C OB Vizovice                       abs         
    Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                       abs         
    Hálková Eliška            UOL0156 C SK UP Olomouc                     abs         
    Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D14      2.50 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    22.03         
 2. Galla Zofia               P5898   C HKS Azymut Mochy                22.44   + 0.41
 3. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  24.23   + 2.20
 4. Grobelna Kamila           D9198   C MKS MOS WROCLAW                 24.43   + 2.40
 5. Szymoniak Agata           P0199   C BUKOS Stary Belecin             25.12   + 3.09
 6. Seidel Julia              P5899   C HKS Azymut Mochy                25.23   + 3.20
 7. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               25.59   + 3.56
 8. Moryn Zuzanna             O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        26.14   + 4.11
 9. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      26.55   + 4.52
10. Wierzba Wiktoria          D9399   C MKS Paulinum Jelenia Gora       28.42   + 6.39
11. Mrozek Paulina            S0199   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  28.47   + 6.44
12. Nowicka Wiktoria          P3599   C UKS Arkady Raszkow              28.52   + 6.49
13. Maik Michalina            Z0699   C UKS TRAPER                      29.10   + 7.07
14. Bodzek Sabina             S0199   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  29.27   + 7.24
15. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              29.33   + 7.30
16. Repak Magdalena           O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        30.16   + 8.13
17. Oleszek Aleksandra        O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        30.17   + 8.14
18. Porada Lilianna           S5198   C UKS Reflex Rybnik               30.45   + 8.42
19. Tomaszczyk Angelika       O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        31.01   + 8.58
20. Dopierala Romana          P3598   C UKS Arkady Raszkow              31.10   + 9.07
21. Ozga Barbara              O4799   C LUKS Azymek Zdzieszowice        31.29   + 9.26
22. Olesniewicz Paulina       O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        32.22   +10.19
23. Antonowicz Anna Maria     W8798   C UNTS Warszawa                   33.54   +11.51
24. Erdman Martyna            O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        34.06   +12.03
24. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Prostějov                   34.06   +12.03
26. Janošíková Tereza         UOL9950 C SK UP Olomouc                   35.04   +13.01
27. Tschierschke Paulina      D2398   C UKS TUKAN IWINY                 35.31   +13.28
28. Mikulska Ewelina          O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        35.34   +13.31
29. Gala Paulina              O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          39.17   +17.14
30. Cháberová Gita            JPV9999 C SK Prostějov                    52.26   +30.23
31. Goscinska Adrianna        O4799   C LUKS Azymek Zdzieszowice        65.49   +43.46
    Czapska Katarzyna         P4098   C LKO Leszno                       DISK         
    Pilcová Sabina            JPV9898 B SK Prostějov                     DISK         
    Slovenčíková Eliška       VIC9959 B OB Vizovice                       abs         
    Pilzová Michaela          VIC9954 C OB Vizovice                       abs         
    Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                       abs         
    Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Švancárová Veronika       KSU9853 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Serafínová Lucie          ASU9898 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D16      2.90 km, 65 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hornik Aleksandra         P6996   C WKS Grunwald Poznan             26.32         
 2. Maciejewska Angelika      Z0696   C UKS TRAPER                      26.39   + 0.07
 3. Pomian Sandfa             Z0697   C UKS TRAPER                      34.44   + 8.12
 4. Kalitka Katarzyna         P5896   C HKS Azymut Mochy                36.46   +10.14
 5. Matyba Anna               P3596   C UKS Arkady Raszkow              38.50   +12.18
 6. Teichert Magdalena        P5896   C HKS Azymut Mochy                42.55   +16.23
 7. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      47.58   +21.26
 8. Dzik Justyna              S2297   C MUKS Gliwice                    48.07   +21.35
 9. Chruscicka Ewa            O4797   C LUKS Azymek Zdzieszowice        49.11   +22.39
10. Kaminska Karina           O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        53.14   +26.42
11. Szymainda Aleksandra      O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        57.05   +30.33
    Jankowska Joanna          D9396   C MKS Paulinum Jelenia Gora        DISK         
    Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                     abs         
    Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D18      3.60 km, 110 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Galla Katarzyna           P5895   C HKS Azymut Mochy                34.56         
 2. Waszczuk Aleksandra       Z0695   C UKS TRAPER                      37.13   + 2.17
 3. Zamojska Angelika         G1494   C UKS Siodemka Rumia              38.40   + 3.44
 4. Macul Martyna             Z0695   C UKS TRAPER                      39.48   + 4.52
 5. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   46.47   +11.51
 6. Ratinland Zsofia          HU195   C Feherlofia SE.                  48.14   +13.18
 7. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             48.26   +13.30
 8. Kasza Izabela             S0594   C UKS Reflex Rybnik               49.08   +14.12
 9. Zawodnik Tola             D0294   C WKS OLESNICZANKA OLESNICA       49.14   +14.18
10. Zebrowska Barbara         W0295   C OKSport                         51.11   +16.15
11. Slavíčková Klárka         OOL9562 C SK HANÁ Orienteering            56.53   +21.57
    Haniszewska Angelika      D2395   C UKS TUKAN IWINY                  DISK         
    Burdyna Dominika          D2395   C UKS TUKAN IWINY                   abs         
    Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Vítková Lucie             JPV9474 B SK Prostějov                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D21      3.90 km, 115 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gonicka-Antonowicz Anna   W8768   C UNTS Warszawa                   30.46         
 2. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     31.46   + 1.00
 3. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   32.21   + 1.35
 4. Čermáková Magdalena       UOL9155 R SK UP Olomouc                   33.41   + 2.55
 5. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              35.35   + 4.49
 6. Klimkovská Hana           P4092   C LKO Leszno                      37.01   + 6.15
 7. Wysocka Malwina           S2885   C UKS Kometa Gliwice              39.15   + 8.29
 8. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         39.27   + 8.41
 9. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  41.16   +10.30
10. Dura Magdalena            W8671   C MKS Pogon Siedlce               42.07   +11.21
11. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             42.53   +12.07
12. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    43.21   +12.35
13. Petrová Tereza            VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava              44.55   +14.09
14. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         46.59   +16.13
15. Dudzinska Paulina         P3592   C UKS Arkady Raszkow              47.28   +16.42
16. Pilkowska Alicja          W0292   C OKSport                         48.59   +18.13
17. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         50.58   +20.12
18. Koziel Marta              G1492   C UKS Siodemka Rumia              51.22   +20.36
19. Kurfürstová Magdalena     FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     59.09   +28.23
20. Mackowiak Agata           P0485   C Slask O-Team                    63.45   +32.59
    Kočí Jana                 AOP8850 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
    Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                     abs         
    Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk                abs         
    Lorencová Linda           PLU7676 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Kozlíková Veronika        KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kršáková Veronika         VIC9090 C OB Vizovice                       abs         
    Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                       abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D35      3.60 km, 115 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                37.56         
 2. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             38.14   + 0.18
 3. Vyškovská Radka           ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín             41.13   + 3.17
 4. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              41.28   + 3.32
 5. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      43.29   + 5.33
 6. Johansena Marita          LT174   C Ogre OK/Auseklis                47.06   + 9.10
 7. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                47.18   + 9.22
 8. Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               48.03   +10.07
 9. Nowak Barbara             P5870   C HKS Azymut Mochy                54.22   +16.26
10. Papszun Joanna            S0170   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  55.11   +17.15
11. Biolik Agnieszka          W8777   C UNTS Warszawa                   55.44   +17.48
12. Fráňová Petra             NNH7651 C KVS Náměšť na Hané              64.54   +26.58
13. Ženčáková Marie           00468   C                                 72.21   +34.25
14. Sasýnová Radka            ZVS7750 C TJ Zbrojovka Vsetín             80.17   +42.21
15. Jaroszek Anna             S2270   C MUKS Gliwice                    88.56   +51.00
16. Dita Vlachova             SBR     C SKOB Bruntál                   132.51   +94.55
    Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                       DISK         
    Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                       abs         
    Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                     abs         
    Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jandová Lenka             KAD7250 C Originální Vivalín team Kadaň     abs         
    Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D45      2.80 km, 110 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno                29.45         
 2. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              31.09   + 1.24
 3. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        33.40   + 3.55
 4. Dragowska Marzena         W0262   C OKSport                         34.55   + 5.10
 5. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      36.58   + 7.13
 6. Czerkawska Urszula        S2262   C MUKS Gliwice                    37.23   + 7.38
 7. Korčáková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       41.03   +11.18
 8. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    42.55   +13.10
 9. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      56.08   +26.23
10. Felklová Jarmila          00460   C                                 65.06   +35.21
    Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                     abs         
    Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                     abs         
    Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                      abs         
    Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                     abs         
    Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk                abs         
    Strachotová Eva           ASU6099 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
D55      2.40 km, 110 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wysocka Jolanta           P0456   C Slask O-Team                    29.18         
2. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        32.10   + 2.52
3. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            34.28   + 5.10
4. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    43.33   +14.15
5. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        47.39   +18.21
6. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava              50.17   +20.59
7. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                    93.53   +64.35
   Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB Horní Benešov                abs         
   Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov                abs         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H10      2.20 km, 35 m, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             14.25         
 2. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             15.43   + 1.18
 3. Toborek Jakub             D9103   C MKS MOS WROCLAW                 18.32   + 4.07
 4. Stanislaw Pachnik         D2303   C UKS TUKAN IWINY                 19.03   + 4.38
 5. Czech Piotr               O4702   C LUKS Azymek Zdzieszowice        19.29   + 5.04
 6. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               20.36   + 6.11
 7. Johansens Emils           LT102   C Ogre OK/Auseklis                23.05   + 8.40
 8. Sedlak Michal             W0203   C OKSport                         23.41   + 9.16
 9. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             27.53   +13.28
10. Obstoj Piotr              O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          28.08   +13.43
11. Koleczko Blazej           S0102   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  29.26   +15.01
12. Wozniak Maciej            O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          35.17   +20.52
13. Gidel Samuel              O27     C UKS Lotna Zdzieszowice          46.37   +32.12
14. Pulda Eryk                D2304   C UKS TUKAN IWINY                 61.22   +46.57
15. Biolik Emil               W8703   C UNTS Warszawa                   73.23   +58.58
    Knichal Dominik           D0102   C ORIENTPARK OSIECZNICA             abs         
    Pšenčík David             VIC0209 C OB Vizovice                       abs         
    Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Karlíček Marek            KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kulaša Filip              KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
MS  Wisniewski Aleks          W8701   C UNTS Warszawa                   30.16   +15.51
MS  Wisniewski Maks           W8701   C UNTS Warszawa                   26.10   +11.45
MS  Wasik Kacper              W8701   C UNTS Warszawa                   22.42   + 8.17
MS  Tomášek Ondřej            CEL01   C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H12      2.50 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Johansens Pauls           LT101   C Ogre OK/Auseklis                22.28         
 2. Šimek Štěpán              UOL0104 C SK UP Olomouc                   25.02   + 2.34
 3. Pierzchala Michal         W8701   C UNTS Warszawa                   25.22   + 2.54
 4. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             26.21   + 3.53
 5. Aftowicz Grzegorz         D9100   C MKS MOS WROCLAW                 29.01   + 6.33
 6. Aftowicz Dawid            D9100   C MKS MOS WROCLAW                 30.22   + 7.54
 7. Kolcun Bartlomiej         W8701   C UNTS Warszawa                   30.55   + 8.27
 8. Seidel Nikodem            P5801   C HKS Azymut Mochy                32.05   + 9.37
 9. Hapka Daniel              Z0601   C UKS TRAPER                      32.39   +10.11
10. Luczak Jakub              P5800   C HKS Azymut Mochy                32.49   +10.21
11. Hyla Damian               O4701   C LUKS Azymek Zdzieszowice        33.24   +10.56
12. Ledniowski Filip          D9100   C MKS MOS WROCLAW                 34.07   +11.39
13. Jach Arkadiusz            D9101   C MKS MOS WROCLAW                 35.00   +12.32
14. Obstoj Adam               O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          35.36   +13.08
15. Jankowiak Adam            P0102   C BUKOS Stary Belecin             35.40   +13.12
16. Strzelecki Michal         W8700   C UNTS Warszawa                   38.05   +15.37
17. Gawlikowski Tomasz        W8701   C UNTS Warszawa                   39.20   +16.52
18. Koleczko Bartosz          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  39.55   +17.27
19. Roslaniec Mateusz         D9100   C MKS MOS WROCLAW                 41.12   +18.44
20. Forst Antonín             MFP0101 C VŠSK MFF UK Praha               42.43   +20.15
21. Lipiec Szymon             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          44.47   +22.19
22. Puczkowski Kamil          W8701   C UNTS Warszawa                   46.43   +24.15
23. Tomanek Krzysztof         S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  53.26   +30.58
24. Kr?ikiewicz Jakub         W8701   C UNTS Warszawa                   57.03   +34.35
25. Sitkiewicz Daniel         W8701   C UNTS Warszawa                   61.00   +38.32
26. Malinski Jakub            D9100   C MKS MOS WROCLAW                 62.46   +40.18
27. Olszewski Krzysztof       W8701   C UNTS Warszawa                   65.06   +42.38
28. Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                    82.13   +59.45
    Siatka Václav             ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Neumann David             STE0101 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Smolka Roman              VIC0102 C OB Vizovice                       abs         
    Pšenčík Jan               VIC0100 C OB Vizovice                       abs         
    Malý Vojtěch              VIC0005 C OB Vizovice                       abs         
    Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kaňa Matěj                KSU0017 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Sklenák Jiří              KRN0103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Hrouza Jakub              KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Tkáč Milan                KRN0004 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Janáč Ondřej              KRN0003 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Urban Michal              KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kroul Josef               ASU0044 B Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H14      2.90 km, 65 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   26.05         
 2. Firlej Marek              P5898   C HKS Azymut Mochy                26.38   + 0.33
 3. Sotniczuk Piotr           W8798   C UNTS Warszawa                   26.51   + 0.46
 4. Jaroszek Jakub            S2298   C MUKS Gliwice                    27.20   + 1.15
 5. Szymoniak Tomas           P4098   C LKO Leszno                      28.22   + 2.17
 6. Gricner Adam              O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        29.01   + 2.56
 7. Cuprys Gracjan            P5899   C HKS Azymut Mochy                29.46   + 3.41
 8. Sawoscianik Jakub         Z0698   C UKS TRAPER                      31.11   + 5.06
 9. Pietrasz Patryk           O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        33.04   + 6.59
10. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              34.28   + 8.23
11. Skalický Johan            ASU9948 C Magnus Orienteering             34.32   + 8.27
12. Mossakowski Wojtek        W8798   C UNTS Warszawa                   35.06   + 9.01
13. Jurczyk Maciej            S0398   C UKS Sparta Czyzowice            35.59   + 9.54
14. Krawczyk Dariusz          P0199   C BUKOS Stary Belecin             39.12   +13.07
15. Němeček Kryštof           JPV9919 C SK Prostějov                    41.01   +14.56
16. Wrotny Mateusz            O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        41.03   +14.58
17. Rohlík Jan                KVS9801 B SKOB Kobra Vsetín               43.31   +17.26
18. Bielka Pawel              O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        44.33   +18.28
19. Niezgodka Piotr           P3599   C UKS Arkady Raszkow              46.08   +20.03
20. Pasternak Mateusz         O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          48.08   +22.03
21. Smektala Marcin           P0199   C BUKOS Stary Belecin             48.19   +22.14
22. Gyalus Gergo              HU198   C Feherlofia SE.                  51.21   +25.16
23. Socik Mateusz             G1498   C UKS Siodemka Rumia              53.00   +26.55
24. Rams Mateusz              O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          61.26   +35.21
25. Grygar Daniel             STE9905 C SK SKI-OB Šternberk             93.10   +67.05
    Turschl Bence             HU199   C Feherlofia SE.                   DISK         
    Kotrle Viktor             UOL9808 C SK UP Olomouc                     abs         
    Ondráček Radek            KSU9933 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Dostál Pavel              KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Havlíček Ondřej           KSU9800 B Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H16      3.60 km, 110 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wisniewski Lukasz         G1496   C UKS Siodemka Rumia              24.24         
 2. Nowak Maciej              D9396   C MKS Paulinum Jelenia Gora       26.32   + 2.08
 3. Wieczorek Marcin          D2397   C UKS TUKAN IWINY                 28.32   + 4.08
 4. Sawoscianik Adam          Z0697   C UKS TRAPER                      31.25   + 7.01
 5. Socik Sebastian           G1496   C UKS Siodemka Rumia              32.46   + 8.22
 6. Kaczocha Przemyslaw       P3596   C UKS Arkady Raszkow              33.12   + 8.48
 7. Skalický Matyáš           ASU9645 C Magnus Orienteering             34.15   + 9.51
 8. Procházka Lukáš           ASU9648 C Magnus Orienteering             34.39   +10.15
 9. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             35.13   +10.49
10. Lucerski Maciej           D9397   C MKS Paulinum Jelenia Gora       37.22   +12.58
11. Werda Pawel               D2397   C UKS TUKAN IWINY                 39.11   +14.47
12. Grzesista Igor            O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        39.17   +14.53
13. Pasek Marcin              S0196   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  43.57   +19.33
14. Borgiel Jaroslaw          S0197   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  44.38   +20.14
15. Franek Lukasz             P5896   C HKS Azymut Mochy                45.31   +21.07
16. Kurleto Oscar             D2397   C UKS TUKAN IWINY                 49.35   +25.11
17. Soviš David               SBR     C SKOB Bruntál                    68.24   +44.00
18. Jurasik Patryk            D2396   C UKS TUKAN IWINY                107.50   +83.26
    Holubář Bartoloměj        ASU9646 C Magnus Orienteering              DISK         
    Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk                abs         
    Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                         abs         
    Zdražil Jan               SBR9601 C SKOB Bruntál                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H18      4.00 km, 115 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dzioba Mateusz            D9395   C MKS Paulinum Jelenia Gora       27.15         
 2. Jurczyk Tomasz            S0394   C UKS Sparta Czyzowice            27.52   + 0.37
 3. Kowalski Marcin           P4095   C LKO Leszno                      29.09   + 1.54
 4. Zamojski Pawel            G1495   C UKS Siodemka Rumia              29.14   + 1.59
 5. Bolewicz Patryk           P4094   C LKO Leszno                      30.03   + 2.48
 6. Szeliga Bartlomiej        D2396   C UKS TUKAN IWINY                 30.09   + 2.54
 7. Holub Krysztok            D93     C MKS Paulinum Jelenia Gora       31.41   + 4.26
 8. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    35.10   + 7.55
 9. Planeta Szymon            D0294   C WKS OLESNICZANKA OLESNICA       35.26   + 8.11
10. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              35.45   + 8.30
11. Jirges Radek              ASU9448 C Magnus Orienteering             37.23   +10.08
12. Pavlík Marek              ZLH9501 B OOB TJ Zlaté Hory               39.17   +12.02
13. Szostak Adrian            P3595   C UKS Arkady Raszkow              48.26   +21.11
14. Gajda Lukasz              O4795   C LUKS Azymek Zdzieszowice        50.17   +23.02
    Wojnowicz Mariusz         D2394   C UKS TUKAN IWINY                  DISK         
    Kaczmarek Szymon          P5895   C HKS Azymut Mochy                 DISK         
    Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H21      5.40 km, 145 m, 24 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dragowski Kuba            W0290   C OKSport                         32.59         
 2. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                        36.34   + 3.35
 3. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              37.51   + 4.52
 4. Olech Przemyslaw          G1485   C UKS Siodemka Rumia              38.01   + 5.02
 5. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava              38.07   + 5.08
 6. Pilkowski Tadeusz         W0290   C OKSport                         38.16   + 5.17
 7. Rychly Damian             P5892   C HKS Azymut Mochy                38.45   + 5.46
 8. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                    39.01   + 6.02
 9. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             39.08   + 6.09
10. Pachnik Wojciech          D2391   C UKS TUKAN IWINY                 39.12   + 6.13
11. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              39.27   + 6.28
12. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava              40.15   + 7.16
13. Mostek Lukasz             D9391   C MKS Paulinum Jelenia Gora       41.01   + 8.02
14. Galla Franciszek          P5889   C HKS Azymut Mochy                41.09   + 8.10
15. Ostřanský Filip           ASU9243 B Magnus Orienteering             41.35   + 8.36
16. Skorupa Piotr             S2293   C MUKS Gliwice                    41.37   + 8.38
17. Matyja Rafal              D9391   C MKS Paulinum Jelenia Gora       42.13   + 9.14
18. Marek Wojnowicz           D2390   C UKS TUKAN IWINY                 42.21   + 9.22
19. Koblížek Kamil            ASU8001 C Magnus Orienteering             42.22   + 9.23
20. Wels Dominik              P4092   C LKO Leszno                      42.37   + 9.38
21. Dzik Miroslaw             S2271   C MUKS Gliwice                    43.26   +10.27
22. Stoszek Jakub             AOP8300 C POBO - přátelé OB Opava         45.05   +12.06
23. Bala Radoslaw             W8680   C MKS Pogon Siedlce               46.32   +13.33
24. Dragowski Piotr           W0282   C OKSport                         47.46   +14.47
25. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                   48.01   +15.02
26. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         49.06   +16.07
27. Kumpošt Jaroslav          ASU7849 C Magnus Orienteering             52.03   +19.04
28. Forst Libor               MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha               54.01   +21.02
29. Hvorecký Jan                      C                                 63.54   +30.55
30. Kujda Arkadiusz           P0579   C JW. 2697 Brzeg                  73.35   +40.36
31. Štván Ondřej              001     C                                 96.49   +63.50
    Soviš Jakub               SBR     C SKOB Bruntál                     DISK         
    Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice          abs         
    Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov                abs         
    Zdražil Tomáš             SBR8504 C SKOB Bruntál                      abs         
    Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Štrajt Michal             TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno                 abs         
    Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Mlejnek Pavel             STE7403 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk                abs         
    Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Navrátil Marek            KYL7100 C SK SP Kylešovice                  abs         
    Pietraszek Martin         OOP81   C TJ Opava                          abs         
    Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Janča Martin              MOV9001 C SKOB Ostrava                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H35      4.00 km, 115 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gmur Karol                P3576   C UKS Arkady Raszkow              28.19         
 2. Sedlak Krystian           W0273   C OKSport                         31.18   + 2.59
 3. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                31.20   + 3.01
 4. Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     32.33   + 4.14
 5. Szczygiel Marcin          D9171   C MKS MOS WROCLAW                 32.47   + 4.28
 6. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             33.15   + 4.56
 7. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   33.16   + 4.57
 8. Pachnik Dariusz           D2369   C UKS TUKAN IWINY                 33.27   + 5.08
 9. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              33.45   + 5.26
10. Dutkiewicz Damian         D9377   C MKS Paulinum Jelenia Gora       34.06   + 5.47
11. Bodzek Krzysztof          S0172   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  34.21   + 6.02
12. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               36.20   + 8.01
13. Ciesiolka Sebastian       D9275   C KS Artemis Wroclaw              37.47   + 9.28
14. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    39.45   +11.26
15. Mastela Rafal             S0173   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  40.09   +11.50
16. Koleczko Lukasz           S0175   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  40.57   +12.38
17. Malinski Jozef            D9175   C MKS MOS WROCLAW                 41.15   +12.56
18. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      41.55   +13.36
19. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             43.30   +15.11
20. Michalík Petr             XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM                43.40   +15.21
21. Wysocki Romuald           D9168   C MKS MOS WROCLAW                 43.42   +15.23
22. Masny Krzysztof           S0176   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  44.40   +16.21
23. Bernath Zsolt             HU171   C Feherlofia SE.                  46.30   +18.11
24. Porada Robert             S5172   C UKS Reflex Rybnik               47.12   +18.53
25. Antonowicz Jerzy          W8768   C UNTS Warszawa                   47.17   +18.58
26. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              49.42   +21.23
27. Turschl Attila            HU172   C Feherlofia SE.                  49.50   +21.31
28. Mianowski Rafal           W8773   C UNTS Warszawa                   52.42   +24.23
29. Zacmanis Arnis            LT269   C Ogre OK                         53.17   +24.58
30. Biolik Grzegorz           W8776   C UNTS Warszawa                   53.44   +25.25
31. Procházka Pavel           ASU6949 C Magnus Orienteering             54.21   +26.02
32. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                58.02   +29.43
33. Jurczyk Piotr             S0369   C UKS Sparta Czyzowice            61.43   +33.24
34. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    67.40   +39.21
    Buganik Tomasz            D0175   C ORIENTPARK OSIECZNICA            DISK         
    Šimek Martin              KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice          abs         
    Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Stříteský Tomáš           ZVS7400 C TJ Zbrojovka Vsetín               abs         
    Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                     abs         
    Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                     abs         
    Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                     abs         
    Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk                abs         
    Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk                abs         
    Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                      abs         
    Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kroul Josef               ASU7302 C Magnus Orienteering               abs         
    Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H45      3.60 km, 115 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      27.17         
 2. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   29.19   + 2.02
 3. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        31.31   + 4.14
 4. Kolář Rudolf              ASU6301 C Magnus Orienteering             32.51   + 5.34
 5. Dragowski Robert          W0259   C OKSport                         33.19   + 6.02
 6. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    34.26   + 7.09
 7. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                34.37   + 7.20
 8. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      36.29   + 9.12
 9. Konstanciak Andrzej       W0259   C OKSport                         38.30   +11.13
10. Pilkowski Pawel           W0266   C OKSport                         39.25   +12.08
11. Ženčák Jaroslav           00464   C                                 40.34   +13.17
12. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    41.44   +14.27
13. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    42.00   +14.43
14. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  42.13   +14.56
15. Dragowski Marek           W0265   C OKSport                         42.26   +15.09
16. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         42.40   +15.23
17. Skorupa Stanislaw         S2264   C MUKS Gliwice                    42.52   +15.35
18. Czerkawski Waclaw         S2260   C MUKS Gliwice                    44.13   +16.56
19. Zdanowicz Jan             S2859   C UKS Kometa Gliwice              44.43   +17.26
20. Felkl Luděk               00460   C                                 46.41   +19.24
21. Zebrowski Dariusz         W0263   C OKSport                         49.06   +21.49
22. Galla Andrzej             P5859   C HKS Azymut Mochy                51.32   +24.15
23. Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk             52.19   +25.02
24. Johansen Werner           LT167   C Ogre OK/Auseklis                52.54   +25.37
    Albert František          OOL5804 C SK HANÁ Orienteering              abs         
    Forystek Jozef            S5166   C UKS Reflex Rybnik                 abs         
    Krasniewski Krzysztof     N6161   C ORKAN OSTRODA                     abs         
    Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž                 abs         
    Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Zítka Jiří                SBR6201 C SKOB Bruntál                      abs         
    Frydrychovský Josef       UOL5900 C SK UP Olomouc                     abs         
    Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                    abs         
    Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                      abs         
    Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                      abs         
    Hrouza Tomáš              KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                      abs         
    Tomášek Jiří              CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
    Strachota Jaroslav        ASU5600 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H55      3.20 km, 115 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hornik Zbigniew           P4056   C LKO Leszno                      25.54         
 2. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         34.21   + 8.27
 3. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    34.59   + 9.05
 4. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       35.25   + 9.31
 5. Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                    36.20   +10.26
 6. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        36.32   +10.38
 7. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               36.45   +10.51
 8. Krol Benedykt             G14     C UKS Siodemka Rumia              38.46   +12.52
 9. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava              38.56   +13.02
10. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             39.35   +13.41
11. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            41.49   +15.55
12. Wysocki Andrzej           S2251   C MUKS Gliwice                    42.38   +16.44
13. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   42.53   +16.59
    Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov          DISK         
    Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Szotek Antoni             P0655   C ATZ Raciborz                      abs         
    Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                      abs         
    Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                      abs         
    Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Janda Josef               KAD4701 C Originální Vivalín team Kadaň     abs         
    Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov                abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
H65      2.80 km, 110 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bogulak Adam              D9347   C MKS Paulinum Jelenia Gora       31.29         
 2. Dura Kazimierz            D9539   C WKS SLASK WROCLAW               33.28   + 1.59
 3. Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                    33.42   + 2.13
 4. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      35.53   + 4.24
 5. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              36.01   + 4.32
 6. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   43.40   +12.11
 7. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             68.53   +37.24
    Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín               abs         
    Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                     abs         
    Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD              abs         
    Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk                abs         
    Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
HDR      2.20 km, 35 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bala Tymoteusz            W8604   C MKS Pogon Siedlce               18.36         
 2. Antonowicz Jan            W8705   C UNTS Warszawa                   19.03   + 0.27
 3. Holub Mikuláš             SBR     C SKOB Bruntál                    21.00   + 2.24
 4. Bala Julia                W8604   C MKS Pogon Siedlce               21.22   + 2.46
 5. Pachnik Jedrzej           D2306   C UKS TUKAN IWINY                 24.00   + 5.24
 6. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             30.30   +11.54
 7. Binarová Adélka           UOL04   C SK UP Olomouc                   32.48   +14.12
 8. Hyla Natalia              O4707   C LUKS Azymek Zdzieszowice        32.58   +14.22
 9. Dragowski Pawel           W0201   C OKSport                         34.01   +15.25
10. Dammfeld Adam             O2706   C UKS Lotna Zdzieszowice          34.23   +15.47
11. Mianowska Antonina        W8708   C UNTS Warszawa                   38.11   +19.35
12. Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    43.41   +25.05
13. Rohlík Zbyněk             KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín               44.43   +26.07
14. Good Eliška               SBR     C SKOB Bruntál                    47.07   +28.31
15. Ticháčková Karolína               C                                 47.46   +29.10
16. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                50.20   +31.44
17. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                51.41   +33.05
18. Mrkvica Václav            VOV     C VSK VŠB TU Ostrava              52.03   +33.27
19. Masny Tadeusz             S0108   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  54.21   +35.45
20. Šimek Adam                        C                                 60.34   +41.58
21. Good Julie                SBR     C SKOB Bruntál                    60.48   +42.12
22. Vejclová Sabina           AOP     C POBO - přátelé OB Opava        121.16  +102.40
    Stryková Karolína         KSU05   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Heclová Maruška           KSU04   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Mastela Hanna             S0105   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr    abs         
    Navrátil Sam              KYL0500 C SK SP Kylešovice                  abs         
    Petřivalský Arnau         OOL0501 C SK HANÁ Orienteering              abs         
    Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK HANÁ Orienteering              abs         
    Lorenc Štěpán             PLU0606 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Zavřel Mikuláš            KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Ptáčková Veronika         BOV     C TJ Baník Ostrava OKD              abs         
    Ptáčková Hana             BOV     C TJ Baník Ostrava OKD              abs         
    Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Borunský Matěj            AOP0600 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Jarmara Matyáš            ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Šotková Anička            UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Šotek Adámek              UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Maříková Tereza           UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Maříková Lucie            UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Kopecká Nela              UOL0650 C SK UP Olomouc                     abs         
    Tomanek Lukáš             STE0502 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Matoušková Johana         SSU7901 C SK Severka Šumperk                abs         
    Hůlková Amálka            MFP0899 C VŠSK MFF UK Praha                 abs         
    Mlček Vinca               KSU07   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Ondráček Vítěslav         KSU06   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kroul Jiří                ASU0549 C Magnus Orienteering               abs         
    Šimková Iveta             00208   C                                   abs         
    Šťastný Richard           00206   C                                   abs         
    Šimek Jan                 00206   C                                   abs         
    Látalová Valerie          00206   C                                   abs         
    Šťastná Karolína          00205   C                                   abs         
    Střída David              00205   C                                   abs         
    Látalová Lucie            00205   C                                   abs         
    Vrtalová Radka            00204   C                                   abs         
    Střídová Adéla            00203   C                                   abs         
    Háger Michal              002     C                                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
06.05.2012 Haná Orienteering 2012
P      3.60 km, 110 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Ticháček Jan              AOP     C POBO - přátelé OB Opava         41.27         
 2. Zeman Jaroslav            CHT5901 C OOB SK Chrast                   42.14   + 0.47
 3. Peterek Vít               AOP     C POBO - přátelé OB Opava         43.16   + 1.49
 4. Polewski Dariusz          O4761   C LUKS Azymek Zdzieszowice        46.48   + 5.21
 5. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        47.20   + 5.53
 6. Kunstát Jan               AOP     C POBO - přátelé OB Opava         47.58   + 6.31
 7. Dragowski Mateusz         W0295   C OKSport                         50.16   + 8.49
 8. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                        50.28   + 9.01
 9. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    50.44   + 9.17
10. Wojakiewicz Mateusz       D2397   C UKS TUKAN IWINY                 53.10   +11.43
11. Zatloukalová Eva          SSU     C SK Severka Šumperk              56.25   +14.58
12. Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory               59.10   +17.43
13. Hyjek Adam                O4761   C LUKS Azymek Zdzieszowice        59.24   +17.57
14. Fráňa Martin              NNH     C KVS Náměšť na Hané              60.21   +18.54
15. Rychlá Karolína           KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         60.31   +19.04
16. Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  66.25   +24.58
17. Patterman Prokop                  C                                 68.26   +26.59
18. Oleszek Maciej            O2771   C UKS Lotna Zdzieszowice          69.04   +27.37
19. Cecilia Valls Izard       OOL6956 C SK HANÁ Orienteering            69.29   +28.02
20. Luzny Karol               D2399   C UKS TUKAN IWINY                 71.50   +30.23
21. Stříteský Tomáš           ZVS74   C TJ Zbrojovka Vsetín             78.15   +36.48
22. Stískalová Eva                    C                                 80.50   +39.23
23. Reisigová Jana            CHT6652 C OOB SK Chrast                   83.46   +42.19
24. Filip Jan                         C                                100.04   +58.37
25. Pipiro Grazyna            S0157   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr 112.02   +70.35
26. Pipiro Grzegorz           S0157   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr 113.16   +71.49
27. Gubanski Miroslaw         P04     C Slask O-Team                   115.42   +74.15
    Kanikowski Kacper         D2399   C UKS TUKAN IWINY                  DISK         
    Sedlak Ewa                W0274   C OKSport                          DISK         
    Trličík Karel             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
    Navrátil Šimon                    C                                   abs         
    Dadáková Tereza                   C                                   abs         
    Dadáková Zuzana                   C                                   abs         
    Holubová Eva              SBR     C SKOB Bruntál                      abs         
    Hajduk Marek              KSU77   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Hvorecký Jan              VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Jelínek Filip             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Fráňa Petr                NNH     C KVS Náměšť na Hané                abs         
    Siatka Radim              ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Šotková Irena             UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                    abs         
    Kozlíková Barbora         KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kůstková Tamara           VIC6854 C OB Vizovice                       abs         
    Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Šťastný Marián            00275   C                                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------