Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D10      2.00 km, 95 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             26.58         
 2. Kůstková Barbora          VIC0259 C OB Vizovice                     28.57   + 1.59
 3. Dammfeld Karolina         O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          29.19   + 2.21
 4. Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk             32.59   + 6.01
 5. Szwinge Oliwia            O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          35.19   + 8.21
 6. Pulda Aleksandra          D2302   C UKS TUKAN IWINY                 36.08   + 9.10
 7. Buganik Jagoda            D0102   C ORIENTPARK OSIECZNICA           36.51   + 9.53
 8. Papszun Julia             S0103   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  42.01   +15.03
 9. Stasiak Julia             O4702   C LUKS Azymek Zdzieszowice       179.17  +152.19
    Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D12      2.70 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             30.32         
 2. Ciesiolka Katarzyna       D9100   C MKS MOS WROCLAW                 34.17   + 3.45
 3. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             34.23   + 3.51
 4. Lugrová Natalie           JPV0066 C SK Prostějov                    39.17   + 8.45
 5. Koltun Maja               O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          40.00   + 9.28
 6. Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering             40.09   + 9.37
 7. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               40.51   +10.19
 8. Korpasová Lucie           LBM0151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      42.15   +11.43
 9. Zacmane Elza Marija       LT201   C Ogre OK                         42.52   +12.20
10. Golová Tereza             VIC0162 C OB Vizovice                     44.11   +13.39
11. Adamcová Dominika         UOL0150 C SK UP Olomouc                   44.30   +13.58
12. Nowacka Katarzyna         P5800   C HKS Azymut Mochy                45.49   +15.17
13. Mianowska Julia           W8701   C UNTS Warszawa                   46.07   +15.35
14. Hálková Eliška            UOL0156 C SK UP Olomouc                   48.08   +17.36
15. Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum  48.12   +17.40
16. Gajowiak Maria            W8701   C UNTS Warszawa                   50.12   +19.40
17. Konečná Adélka            UOL0050 C SK UP Olomouc                   52.50   +22.18
18. Kalitka Julia             P5800   C HKS Azymut Mochy                54.22   +23.50
19. Lakomska Aleksandra       O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          55.56   +25.24
20. Jurczyk Marta             S0300   C UKS Sparta Czyzowice            56.30   +25.58
21. Niezgodka Dominika        P3501   C UKS Arkady Raszkow              59.43   +29.11
22. Mastela Krystyna          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  60.37   +30.05
23. Sulikowska Weronika       O2700   C UKS Lotna Zdzieszowice          66.06   +35.34
24. Gidel Zuzanna             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          66.38   +36.06
25. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              68.01   +37.29
26. Papszun Patrycja          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  70.23   +39.51
27. Bajbus Joanna             W8701   C UNTS Warszawa                   74.18   +43.46
28. Gniado Karolina           D2300   C UKS TUKAN IWINY                 77.58   +47.26
29. Staszak Alicja            W8701   C UNTS Warszawa                   78.35   +48.03
30. Olesniewicz Karolina      O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          81.35   +51.03
31. Korobkiewicz Wiktoria     W8701   C UNTS Warszawa                   86.24   +55.52
32. Haniszewska Karolina      D2301   C UKS TUKAN IWINY                 91.53   +61.21
33. Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                     93.25   +62.53
34. Gasienica-Samek Zofia     W8701   C UNTS Warszawa                  102.10   +71.38
    Kliszcz Daria             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice           DISK         
    Plaska Dominika           W8701   C UNTS Warszawa                    DISK         
    Piwowarek Joanna          W8701   C UNTS Warszawa                    DISK         
    Otrembska Zosia           W8701   C UNTS Warszawa                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D14      3.30 km, 130 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    43.03         
 2. Maik Michalina            Z0699   C UKS TRAPER                      44.04   + 1.01
 3. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  44.49   + 1.46
 4. Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                     47.07   + 4.04
 5. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               49.34   + 6.31
 6. Repak Magdalena           O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        50.09   + 7.06
 7. Galla Zofia               P5898   C HKS Azymut Mochy                50.45   + 7.42
 8. Mikulska Ewelina          O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        51.44   + 8.41
 8. Wierzba Wiktoria          D9399   C MKS Paulinum Jelenia Gora       51.44   + 8.41
10. Seidel Julia              P5899   C HKS Azymut Mochy                52.40   + 9.37
11. Janošíková Tereza         UOL9950 C SK UP Olomouc                   53.00   + 9.57
12. Oleszek Aleksandra        O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        54.16   +11.13
13. Grobelna Kamila           D9198   C MKS MOS WROCLAW                 54.20   +11.17
14. Dopierala Romana          P3598   C UKS Arkady Raszkow              54.39   +11.36
15. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              54.54   +11.51
16. Švancárová Veronika       KSU9853 C Klub vytrvalostních sportů Šum  55.51   +12.48
17. Nowicka Wiktoria          P3599   C UKS Arkady Raszkow              57.45   +14.42
18. Moryn Zuzanna             O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        59.11   +16.08
19. Antonowicz Anna Maria     W8798   C UNTS Warszawa                   60.44   +17.41
20. Mrozek Paulina            S0199   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  62.44   +19.41
21. Porada Lilianna           S5198   C UKS Reflex Rybnik               64.41   +21.38
22. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Prostějov                   66.28   +23.25
23. Pilcová Sabina            JPV9898 B SK Prostějov                    67.28   +24.25
24. Bodzek Sabina             S0199   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  68.01   +24.58
25. Tomaszczyk Angelika       O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        69.07   +26.04
26. Szymoniak Agata           P0199   C BUKOS Stary Belecin             69.43   +26.40
27. Cháberová Gita            JPV9999 C SK Prostějov                    70.43   +27.40
28. Slovenčíková Eliška       VIC9959 B OB Vizovice                     71.11   +28.08
29. Serafínová Lucie          ASU9898 C Magnus Orienteering             71.28   +28.25
30. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  72.37   +29.34
31. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      73.11   +30.08
32. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  74.02   +30.59
33. Pilzová Michaela          VIC9954 C OB Vizovice                     79.08   +36.05
34. Gala Paulina              O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          81.31   +38.28
35. Erdman Martyna            O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        88.02   +44.59
36. Czapska Katarzyna         P4098   C LKO Leszno                      89.22   +46.19
37. Tschierschke Paulina      D2398   C UKS TUKAN IWINY                 92.52   +49.49
38. Olesniewicz Paulina       O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        99.19   +56.16
39. Ozga Barbara              O4799   C LUKS Azymek Zdzieszowice       100.10   +57.07
    Goscinska Adrianna        O4799   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D16      4.00 km, 140 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Maciejewska Angelika      Z0696   C UKS TRAPER                      33.41         
 2. Hornik Aleksandra         P6996   C WKS Grunwald Poznan             36.12   + 2.31
 3. Matyba Anna               P3596   C UKS Arkady Raszkow              37.58   + 4.17
 4. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             43.48   +10.07
 5. Kalitka Katarzyna         P5896   C HKS Azymut Mochy                45.50   +12.09
 6. Pomian Sandfa             Z0697   C UKS TRAPER                      51.47   +18.06
 7. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  53.18   +19.37
 8. Szymainda Aleksandra      O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        59.45   +26.04
 9. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      60.03   +26.22
10. Teichert Magdalena        P5896   C HKS Azymut Mochy                64.05   +30.24
11. Jankowska Joanna          D9396   C MKS Paulinum Jelenia Gora       64.24   +30.43
12. Dzik Justyna              S2297   C MUKS Gliwice                    65.52   +32.11
    Chruscicka Ewa            O4797   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Kaminska Karina           O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D18      5.10 km, 200 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Haniszewska Angelika      D2395   C UKS TUKAN IWINY                 49.25         
 2. Galla Katarzyna           P5895   C HKS Azymut Mochy                59.59   +10.34
 3. Macul Martyna             Z0695   C UKS TRAPER                      63.55   +14.30
 4. Kasza Izabela             S0594   C UKS Reflex Rybnik               67.17   +17.52
 5. Zamojska Angelika         G1494   C UKS Siodemka Rumia              68.41   +19.16
 6. Zebrowska Barbara         W0295   C OKSport                         71.37   +22.12
 7. Vítková Lucie             JPV9474 B SK Prostějov                    73.02   +23.37
 8. Waszczuk Aleksandra       Z0695   C UKS TRAPER                      74.53   +25.28
 9. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   76.31   +27.06
10. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             84.58   +35.33
11. Zawodnik Tola             D0294   C WKS OLESNICZANKA OLESNICA       85.06   +35.41
12. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  87.59   +38.34
13. Ratinland Zsofia          HU195   C Feherlofia SE.                  94.43   +45.18
14. Slavíčková Klárka         OOL9562 C SK HANÁ Orienteering            95.39   +46.14
    Burdyna Dominika          D2395   C UKS TUKAN IWINY                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D21      6.20 km, 220 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gonicka-Antonowicz Anna   W8768   C UNTS Warszawa                   55.33         
 2. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   59.14   + 3.41
 3. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              60.43   + 5.10
 4. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   64.06   + 8.33
 5. Čermáková Magdalena       UOL9155 R SK UP Olomouc                   65.30   + 9.57
 6. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  68.09   +12.36
 7. Klimkovská Hana           P4092   C LKO Leszno                      68.17   +12.44
 8. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    69.21   +13.48
 9. Dura Magdalena            W8671   C MKS Pogon Siedlce               75.41   +20.08
10. Lorencová Linda           PLU7676 C TJ Sokol Plumlov                76.43   +21.10
11. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk              79.55   +24.22
12. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         80.09   +24.36
13. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             81.48   +26.15
14. Dudzinska Paulina         P3592   C UKS Arkady Raszkow              83.45   +28.12
15. Petrová Tereza            VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava              85.53   +30.20
16. Wysocka Malwina           S2885   C UKS Kometa Gliwice              86.20   +30.47
17. Kozlíková Veronika        KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         86.59   +31.26
18. Pilkowska Alicja          W0292   C OKSport                         87.20   +31.47
19. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         89.04   +33.31
20. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         92.02   +36.29
21. Kočí Jana                 AOP8850 C POBO - přátelé OB Opava         98.29   +42.56
22. Mackowiak Agata           P0485   C Slask O-Team                   107.09   +51.36
23. Koziel Marta              G1492   C UKS Siodemka Rumia             108.43   +53.10
24. Kršáková Veronika         VIC9090 C OB Vizovice                    115.08   +59.35
    Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                      DISK         
    Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                       abs         
    Kurfürstová Magdalena     FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha       abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D35      5.10 km, 200 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             55.37         
 2. Nowak Barbara             P5870   C HKS Azymut Mochy                59.55   + 4.18
 3. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              61.06   + 5.29
 4. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      62.51   + 7.14
 5. Johansena Marita          LT174   C Ogre OK/Auseklis                63.03   + 7.26
 6. Vyškovská Radka           ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín             67.30   +11.53
 7. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      67.52   +12.15
 8. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                68.14   +12.37
 9. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         69.09   +13.32
10. Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk             72.00   +16.23
11. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                     75.43   +20.06
12. Fráňová Petra             NNH7651 C KVS Náměšť na Hané              83.07   +27.30
13. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                84.15   +28.38
14. Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum  85.32   +29.55
15. Biolik Agnieszka          W8777   C UNTS Warszawa                   85.39   +30.02
16. Jandová Lenka             KAD7250 C Originální Vivalín team Kadaň   91.31   +35.54
17. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  92.23   +36.46
18. Sasýnová Radka            ZVS7750 C TJ Zbrojovka Vsetín             93.24   +37.47
19. Ženčáková Marie           00468   C                                 98.20   +42.43
20. Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory              104.26   +48.49
21. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                  108.43   +53.06
22. Papszun Joanna            S0170   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr 108.56   +53.19
23. Jaroszek Anna             S2270   C MUKS Gliwice                   114.00   +58.23
    Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Dita Vlachova             SBR     C SKOB Bruntál                      abs         
    Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha                 abs         
    Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D45      4.20 km, 185 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno                50.46         
 2. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              52.47   + 2.01
 3. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        55.20   + 4.34
 4. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    60.50   +10.04
 5. Dragowska Marzena         W0262   C OKSport                         62.47   +12.01
 6. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    64.42   +13.56
 7. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              65.05   +14.19
 8. Czerkawska Urszula        S2262   C MUKS Gliwice                    65.51   +15.05
 9. Korčáková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       68.57   +18.11
10. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      70.01   +19.15
11. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                   71.51   +21.05
12. Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory               72.57   +22.11
13. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   82.06   +31.20
14. Strachotová Eva           ASU6099 C Magnus Orienteering             88.33   +37.47
15. Felklová Jarmila          00460   C                                 94.40   +43.54
16. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                   99.50   +49.04
    Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
D55      3.10 km, 80 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Wysocka Jolanta           P0456   C Slask O-Team                    41.57         
2. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    48.10   + 6.13
3. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            48.11   + 6.14
4. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        57.11   +15.14
5. Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava              58.39   +16.42
6. Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov              61.55   +19.58
7. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        63.18   +21.21
8. Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB Horní Benešov              81.40   +39.43
9. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                   100.04   +58.07
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H10      2.00 km, 95 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             17.14         
 2. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             19.59   + 2.45
 3. Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.41   + 9.27
 4. Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum  26.58   + 9.44
 5. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  27.01   + 9.47
 6. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               28.13   +10.59
 7. Czech Piotr               O4702   C LUKS Azymek Zdzieszowice        28.34   +11.20
 8. Koleczko Blazej           S0102   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  28.43   +11.29
 9. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             28.50   +11.36
10. Stanislaw Pachnik         D2303   C UKS TUKAN IWINY                 31.06   +13.52
11. Johansens Emils           LT102   C Ogre OK/Auseklis                38.30   +21.16
12. Sedlak Michal             W0203   C OKSport                         40.47   +23.33
13. Wozniak Maciej            O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          42.44   +25.30
14. Biolik Emil               W8703   C UNTS Warszawa                   43.53   +26.39
15. Toborek Jakub             D9103   C MKS MOS WROCLAW                 45.53   +28.39
16. Gidel Samuel              O27     C UKS Lotna Zdzieszowice          46.19   +29.05
17. Pulda Eryk                D2304   C UKS TUKAN IWINY                 48.17   +31.03
18. Karlíček Marek            KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.19   +35.05
19. Kulaša Filip              KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         61.39   +44.25
20. Obstoj Piotr              O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          70.46   +53.32
21. Pšenčík David             VIC0209 C OB Vizovice                     72.59   +55.45
    Knichal Dominik           D0102   C ORIENTPARK OSIECZNICA             abs         
    Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
MS  Wisniewski Aleks          W8701   C UNTS Warszawa                   34.57   +17.43
MS  Wisniewski Maks           W8701   C UNTS Warszawa                   28.19   +11.05
MS  Wasik Kacper              W8701   C UNTS Warszawa                   40.08   +22.54
MS  Tomášek Ondřej            CEL01   C TJ Sokol Čelechovice na Hané    20.40   + 3.26
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H12      8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             30.18         
 2. Kroul Josef               ASU0044 B Magnus Orienteering             36.14   + 5.56
 3. Šimek Štěpán              UOL0104 C SK UP Olomouc                   38.42   + 8.24
 4. Janáč Ondřej              KRN0003 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         38.51   + 8.33
 5. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  39.03   + 8.45
 6. Pierzchala Michal         W8701   C UNTS Warszawa                   39.49   + 9.31
 7. Ledniowski Filip          D9100   C MKS MOS WROCLAW                 40.03   + 9.45
 8. Luczak Jakub              P5800   C HKS Azymut Mochy                41.46   +11.28
 9. Koleczko Bartosz          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  42.13   +11.55
10. Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.53   +12.35
11. Olszewski Krzysztof       W8701   C UNTS Warszawa                   43.57   +13.39
12. Obstoj Adam               O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          44.50   +14.32
13. Aftowicz Dawid            D9100   C MKS MOS WROCLAW                 47.32   +17.14
14. Jach Arkadiusz            D9101   C MKS MOS WROCLAW                 51.23   +21.05
15. Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.34   +21.16
16. Pšenčík Jan               VIC0100 C OB Vizovice                     51.35   +21.17
17. Smolka Roman              VIC0102 C OB Vizovice                     52.06   +21.48
18. Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.14   +21.56
19. Kaňa Matěj                KSU0017 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.42   +22.24
20. Sklenák Jiří              KRN0103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         53.36   +23.18
21. Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum  53.52   +23.34
22. Jankowiak Adam            P0102   C BUKOS Stary Belecin             54.48   +24.30
23. Strzelecki Michal         W8700   C UNTS Warszawa                   54.52   +24.34
24. Urban Michal              KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         57.35   +27.17
25. Siatka Václav             ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory               58.26   +28.08
26. Lipiec Szymon             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          61.26   +31.08
27. Aftowicz Grzegorz         D9100   C MKS MOS WROCLAW                 61.32   +31.14
28. Hyla Damian               O4701   C LUKS Azymek Zdzieszowice        62.22   +32.04
29. Tomanek Krzysztof         S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  62.30   +32.12
30. Gawlikowski Tomasz        W8701   C UNTS Warszawa                   67.41   +37.23
31. Seidel Nikodem            P5801   C HKS Azymut Mochy                70.35   +40.17
32. Johansens Pauls           LT101   C Ogre OK/Auseklis                72.51   +42.33
33. Tkáč Milan                KRN0004 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         73.42   +43.24
34. Kolcun Bartlomiej         W8701   C UNTS Warszawa                   78.22   +48.04
35. Hrouza Jakub              KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         80.14   +49.56
36. Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                    81.34   +51.16
37. Kr?ikiewicz Jakub         W8701   C UNTS Warszawa                   82.02   +51.44
38. Roslaniec Mateusz         D9100   C MKS MOS WROCLAW                 87.49   +57.31
39. Puczkowski Kamil          W8701   C UNTS Warszawa                   92.01   +61.43
    Hapka Daniel              Z0601   C UKS TRAPER                       DISK         
    Malinski Jakub            D9100   C MKS MOS WROCLAW                  DISK         
    Sitkiewicz Daniel         W8701   C UNTS Warszawa                    DISK         
    Neumann David             STE0101 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Malý Vojtěch              VIC0005 C OB Vizovice                      DISK         
    Forst Antonín             MFP0101 C VŠSK MFF UK Praha                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H14      4.00 km, 140 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Firlej Marek              P5898   C HKS Azymut Mochy                41.05         
 2. Turschl Bence             HU199   C Feherlofia SE.                  42.57   + 1.52
 3. Sotniczuk Piotr           W8798   C UNTS Warszawa                   43.12   + 2.07
 4. Jaroszek Jakub            S2298   C MUKS Gliwice                    45.55   + 4.50
 5. Cuprys Gracjan            P5899   C HKS Azymut Mochy                46.07   + 5.02
 6. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   50.23   + 9.18
 7. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  51.15   +10.10
 8. Mossakowski Wojtek        W8798   C UNTS Warszawa                   53.43   +12.38
 9. Socik Mateusz             G1498   C UKS Siodemka Rumia              54.24   +13.19
10. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              56.51   +15.46
11. Bielka Pawel              O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        57.17   +16.12
12. Sawoscianik Jakub         Z0698   C UKS TRAPER                      60.43   +19.38
13. Skalický Johan            ASU9948 C Magnus Orienteering             61.43   +20.38
14. Gricner Adam              O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        63.17   +22.12
15. Jurczyk Maciej            S0398   C UKS Sparta Czyzowice            64.30   +23.25
16. Niezgodka Piotr           P3599   C UKS Arkady Raszkow              65.33   +24.28
17. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  67.45   +26.40
18. Ondráček Radek            KSU9933 C Klub vytrvalostních sportů Šum  68.13   +27.08
19. Szymoniak Tomas           P4098   C LKO Leszno                      73.20   +32.15
20. Krawczyk Dariusz          P0199   C BUKOS Stary Belecin             74.16   +33.11
21. Dostál Pavel              KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum  77.45   +36.40
22. Wrotny Mateusz            O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        80.12   +39.07
23. Pasternak Mateusz         O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          84.15   +43.10
24. Pietrasz Patryk           O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        86.10   +45.05
25. Havlíček Ondřej           KSU9800 B Klub vytrvalostních sportů Šum  89.54   +48.49
26. Grygar Daniel             STE9905 C SK SKI-OB Šternberk            203.20  +162.15
    Rams Mateusz              O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice           DISK         
    Smektala Marcin           P0199   C BUKOS Stary Belecin              DISK         
    Gyalus Gergo              HU198   C Feherlofia SE.                   DISK         
    Němeček Kryštof           JPV9919 C SK Prostějov                     DISK         
    Kotrle Viktor             UOL9808 C SK UP Olomouc                    DISK         
    Rohlík Jan                KVS9801 B SKOB Kobra Vsetín                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H16      6.00 km, 150 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wisniewski Lukasz         G1496   C UKS Siodemka Rumia              45.10         
 2. Sawoscianik Adam          Z0697   C UKS TRAPER                      53.38   + 8.28
 3. Kaczocha Przemyslaw       P3596   C UKS Arkady Raszkow              57.43   +12.33
 4. Nowak Maciej              D9396   C MKS Paulinum Jelenia Gora       58.15   +13.05
 5. Procházka Lukáš           ASU9648 C Magnus Orienteering             59.32   +14.22
 6. Wieczorek Marcin          D2397   C UKS TUKAN IWINY                 60.22   +15.12
 7. Lucerski Maciej           D9397   C MKS Paulinum Jelenia Gora       64.26   +19.16
 8. Franek Lukasz             P5896   C HKS Azymut Mochy                65.30   +20.20
 9. Borgiel Jaroslaw          S0197   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  67.09   +21.59
10. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             69.19   +24.09
11. Socik Sebastian           G1496   C UKS Siodemka Rumia              73.03   +27.53
12. Skalický Matyáš           ASU9645 C Magnus Orienteering             73.54   +28.44
13. Grzesista Igor            O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        75.14   +30.04
14. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              76.13   +31.03
15. Holubář Bartoloměj        ASU9646 C Magnus Orienteering             77.49   +32.39
16. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       80.33   +35.23
17. Werda Pawel               D2397   C UKS TUKAN IWINY                 99.53   +54.43
18. Kurleto Oscar             D2397   C UKS TUKAN IWINY                107.13   +62.03
19. Zdražil Jan               SBR9601 C SKOB Bruntál                   111.16   +66.06
20. Soviš David               SBR     C SKOB Bruntál                   117.07   +71.57
21. Jurasik Patryk            D2396   C UKS TUKAN IWINY                154.08  +108.58
    Pasek Marcin              S0196   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H18      7.10 km, 290 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dzioba Mateusz            D9395   C MKS Paulinum Jelenia Gora       52.42         
 2. Szeliga Bartlomiej        D2396   C UKS TUKAN IWINY                 56.24   + 3.42
 3. Bolewicz Patryk           P4094   C LKO Leszno                      59.30   + 6.48
 4. Kowalski Marcin           P4095   C LKO Leszno                      62.13   + 9.31
 5. Jurczyk Tomasz            S0394   C UKS Sparta Czyzowice            62.34   + 9.52
 6. Zamojski Pawel            G1495   C UKS Siodemka Rumia              64.07   +11.25
 7. Wojnowicz Mariusz         D2394   C UKS TUKAN IWINY                 67.58   +15.16
 8. Kaczmarek Szymon          P5895   C HKS Azymut Mochy                75.17   +22.35
 9. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              79.11   +26.29
10. Planeta Szymon            D0294   C WKS OLESNICZANKA OLESNICA       79.25   +26.43
11. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    83.06   +30.24
12. Pavlík Marek              ZLH9501 B OOB TJ Zlaté Hory               85.13   +32.31
13. Holub Krysztok            D93     C MKS Paulinum Jelenia Gora       92.47   +40.05
14. Jirges Radek              ASU9448 C Magnus Orienteering             97.03   +44.21
15. Szostak Adrian            P3595   C UKS Arkady Raszkow              97.33   +44.51
    Gajda Lukasz              O4795   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H21      9.00 km, 375 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dragowski Kuba            W0290   C OKSport                         63.53         
 2. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                        64.48   + 0.55
 3. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              66.16   + 2.23
 4. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              67.16   + 3.23
 5. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             68.18   + 4.25
 6. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              70.51   + 6.58
 7. Olech Przemyslaw          G1485   C UKS Siodemka Rumia              72.24   + 8.31
 8. Wels Dominik              P4092   C LKO Leszno                      72.30   + 8.37
 9. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                    72.40   + 8.47
10. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             73.26   + 9.33
11. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava              74.11   +10.18
12. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava         74.15   +10.22
13. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice        75.05   +11.12
14. Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava         75.10   +11.17
15. Mlejnek Pavel             STE7403 C SK SKI-OB Šternberk             76.15   +12.22
16. Skorupa Piotr             S2293   C MUKS Gliwice                    78.01   +14.08
17. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             78.32   +14.39
18. Pilkowski Tadeusz         W0290   C OKSport                         79.19   +15.26
19. Koblížek Kamil            ASU8001 C Magnus Orienteering             80.21   +16.28
20. Matyja Rafal              D9391   C MKS Paulinum Jelenia Gora       80.44   +16.51
21. Štrajt Michal             TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno               81.06   +17.13
22. Pachnik Wojciech          D2391   C UKS TUKAN IWINY                 83.02   +19.09
23. Marek Wojnowicz           D2390   C UKS TUKAN IWINY                 83.13   +19.20
24. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava              83.23   +19.30
25. Dzik Miroslaw             S2271   C MUKS Gliwice                    86.19   +22.26
26. Bala Radoslaw             W8680   C MKS Pogon Siedlce               87.29   +23.36
27. Zdražil Tomáš             SBR8504 C SKOB Bruntál                    88.09   +24.16
28. Dragowski Piotr           W0282   C OKSport                         88.32   +24.39
29. Galla Franciszek          P5889   C HKS Azymut Mochy                88.41   +24.48
30. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  89.02   +25.09
31. Stoszek Jakub             AOP8300 C POBO - přátelé OB Opava         90.17   +26.24
32. Ostřanský Filip           ASU9243 B Magnus Orienteering             92.14   +28.21
33. Kumpošt Jaroslav          ASU7849 C Magnus Orienteering             92.26   +28.33
34. Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava         92.48   +28.55
35. Navrátil Marek            KYL7100 C SK SP Kylešovice                95.20   +31.27
36. Rychly Damian             P5892   C HKS Azymut Mochy               100.19   +36.26
37. Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum 102.47   +38.54
38. Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov        105.52   +41.59
39. Kujda Arkadiusz           P0579   C JW. 2697 Brzeg                 143.50   +79.57
40. Štván Ondřej              001     C                                164.45  +100.52
    Mostek Lukasz             D9391   C MKS Paulinum Jelenia Gora        DISK         
    Soviš Jakub               SBR     C SKOB Bruntál                     DISK         
    Janča Martin              MOV9001 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Hvorecký Jan                      C                                   abs         
    Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov                abs         
    Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                     abs         
    Pietraszek Martin         OOP81   C TJ Opava                          abs         
    Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Forst Libor               MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H21K      6.20 km, 220 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Starosta Pavel            VIC7938 C OB Vizovice                     55.02         
 2. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Prostějov                   63.27   + 8.25
 3. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     64.14   + 9.12
 4. Špacír Jan                UOL8805 C SK UP Olomouc                   65.39   +10.37
 5. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ START Náchod                 71.37   +16.35
 6. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   71.42   +16.40
 7. Kůstka Marek              VIC6403 C OB Vizovice                     81.25   +26.23
 8. Pšenčík Radomír           VIC7207 C OB Vizovice                    104.27   +49.25
 9. Gola Miroslav             VIC6808 C OB Vizovice                    110.35   +55.33
10. Měrka Roman               VIC8308 C OB Vizovice                    114.41   +59.39
11. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                       159.24  +104.22
    Burkart David             VIC9602 B OB Vizovice                      DISK         
    Vyoral Jan                VIC7615 C OB Vizovice                      DISK         
    Pavelka Vladimír          VIC5903 C OB Vizovice                      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H35      7.10 km, 290 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              55.47         
 2. Gmur Karol                P3576   C UKS Arkady Raszkow              60.41   + 4.54
 3. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             63.10   + 7.23
 3. Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk              63.10   + 7.23
 5. Pachnik Dariusz           D2369   C UKS TUKAN IWINY                 63.54   + 8.07
 6. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             67.12   +11.25
 7. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             68.14   +12.27
 8. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         68.17   +12.30
 9. Sedlak Krystian           W0273   C OKSport                         69.03   +13.16
10. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              69.21   +13.34
11. Szczygiel Marcin          D9171   C MKS MOS WROCLAW                 69.49   +14.02
12. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    73.00   +17.13
13. Dutkiewicz Damian         D9377   C MKS Paulinum Jelenia Gora       73.03   +17.16
14. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                73.22   +17.35
15. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                77.15   +21.28
16. Ciesiolka Sebastian       D9275   C KS Artemis Wroclaw              78.00   +22.13
17. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      79.15   +23.28
18. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   79.17   +23.30
19. Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                   81.16   +25.29
20. Bodzek Krzysztof          S0172   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  82.30   +26.43
21. Porada Robert             S5172   C UKS Reflex Rybnik               84.06   +28.19
22. Šimek Martin              KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šum  84.29   +28.42
23. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                    84.49   +29.02
24. Masny Krzysztof           S0176   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  88.05   +32.18
25. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             90.29   +34.42
26. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        91.34   +35.47
27. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    92.09   +36.22
28. Michalík Petr             XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM                92.29   +36.42
29. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                   93.37   +37.50
30. Koleczko Lukasz           S0175   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  95.01   +39.14
31. Malinski Jozef            D9175   C MKS MOS WROCLAW                 96.29   +40.42
32. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   98.59   +43.12
33. Mastela Rafal             S0173   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr 100.22   +44.35
34. Bernath Zsolt             HU171   C Feherlofia SE.                 102.06   +46.19
35. Kroul Josef               ASU7302 C Magnus Orienteering            102.23   +46.36
36. Zacmanis Arnis            LT269   C Ogre OK                        103.02   +47.15
37. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk             105.46   +49.59
38. Mianowski Rafal           W8773   C UNTS Warszawa                  107.10   +51.23
39. Turschl Attila            HU172   C Feherlofia SE.                 108.36   +52.49
40. Procházka Pavel           ASU6949 C Magnus Orienteering            114.17   +58.30
41. Jurczyk Piotr             S0369   C UKS Sparta Czyzowice           116.04   +60.17
42. Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum 118.14   +62.27
43. Buganik Tomasz            D0175   C ORIENTPARK OSIECZNICA          118.18   +62.31
44. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum 122.35   +66.48
45. Biolik Grzegorz           W8776   C UNTS Warszawa                  146.44   +90.57
46. Stříteský Tomáš           ZVS7400 C TJ Zbrojovka Vsetín            158.41  +102.54
    Wysocki Romuald           D9168   C MKS MOS WROCLAW                  DISK         
    Antonowicz Jerzy          W8768   C UNTS Warszawa                    DISK         
    Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
    Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha       abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H45      6.00 km, 150 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kolář Rudolf              ASU6301 C Magnus Orienteering             52.17         
 2. Strachota Jaroslav        ASU5600 C Magnus Orienteering             53.22   + 1.05
 3. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      53.53   + 1.36
 4. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   56.29   + 4.12
 5. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    57.02   + 4.45
 6. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                57.34   + 5.17
 7. Dragowski Robert          W0259   C OKSport                         58.29   + 6.12
 8. Ženčák Jaroslav           00464   C                                 58.57   + 6.40
 9. Zdanowicz Jan             S2859   C UKS Kometa Gliwice              59.00   + 6.43
10. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      59.48   + 7.31
11. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        61.07   + 8.50
12. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    61.48   + 9.31
13. Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  64.14   +11.57
14. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    65.22   +13.05
15. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         66.36   +14.19
16. Konstanciak Andrzej       W0259   C OKSport                         68.29   +16.12
17. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    68.35   +16.18
18. Hrouza Tomáš              KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         68.47   +16.30
19. Krasniewski Krzysztof     N6161   C ORKAN OSTRODA                   70.37   +18.20
20. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  71.05   +18.48
21. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    71.52   +19.35
22. Zítka Jiří                SBR6201 C SKOB Bruntál                    72.04   +19.47
23. Dragowski Marek           W0265   C OKSport                         72.52   +20.35
24. Pilkowski Pawel           W0266   C OKSport                         76.31   +24.14
25. Forystek Jozef            S5166   C UKS Reflex Rybnik               78.33   +26.16
26. Skorupa Stanislaw         S2264   C MUKS Gliwice                    78.46   +26.29
27. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    83.16   +30.59
28. Czerkawski Waclaw         S2260   C MUKS Gliwice                    84.58   +32.41
29. Tomášek Jiří              CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    86.41   +34.24
30. Zebrowski Dariusz         W0263   C OKSport                         91.44   +39.27
31. Felkl Luděk               00460   C                                 92.50   +40.33
32. Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk             98.41   +46.24
33. Galla Andrzej             P5859   C HKS Azymut Mochy               103.01   +50.44
34. Johansen Werner           LT167   C Ogre OK/Auseklis               105.02   +52.45
35. Frydrychovský Josef       UOL5900 C SK UP Olomouc                  148.10   +95.53
    Albert František          OOL5804 C SK HANÁ Orienteering             DISK         
    Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
    Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H55      4.20 km, 185 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hornik Zbigniew           P4056   C LKO Leszno                      37.16         
 2. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         43.30   + 6.14
 3. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.59   + 8.43
 4. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.59   + 9.43
 5. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               48.23   +11.07
 6. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       48.51   +11.35
 7. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        48.52   +11.36
 8. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    50.20   +13.04
 9. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             50.59   +13.43
10. Krol Benedykt             G14     C UKS Siodemka Rumia              52.45   +15.29
11. Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                    53.36   +16.20
12. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              54.45   +17.29
13. Janda Josef               KAD4701 C Originální Vivalín team Kadaň   56.47   +19.31
14. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    60.17   +23.01
15. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         61.26   +24.10
16. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    62.50   +25.34
17. Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava              63.05   +25.49
18. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            64.06   +26.50
19. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   64.27   +27.11
20. Szotek Antoni             P0655   C ATZ Raciborz                    69.46   +32.30
21. Wysocki Andrzej           S2251   C MUKS Gliwice                    71.10   +33.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
H65      3.10 km, 80 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bogulak Adam              D9347   C MKS Paulinum Jelenia Gora       33.40         
 2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              34.33   + 0.53
 3. Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                    37.37   + 3.57
 4. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    41.04   + 7.24
 5. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   42.28   + 8.48
 6. Dura Kazimierz            D9539   C WKS SLASK WROCLAW               45.29   +11.49
 7. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      46.28   +12.48
 8. Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD            48.11   +14.31
 9. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             67.37   +33.57
10. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   75.18   +41.38
11. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              76.27   +42.47
    Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
HDR      1.70 km, 70 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bala Tymoteusz            W8604   C MKS Pogon Siedlce               21.02         
 2. Kopecká Nela              UOL0650 C SK UP Olomouc                   21.18   + 0.16
 3. Antonowicz Jan            W8705   C UNTS Warszawa                   21.25   + 0.23
 4. Vrtalová Radka            00204   C                                 23.35   + 2.33
 5. Holub Mikuláš             SBR     C SKOB Bruntál                    23.46   + 2.44
 6. Bala Julia                W8604   C MKS Pogon Siedlce               23.58   + 2.56
 7. Střídová Adéla            00203   C                                 25.46   + 4.44
 8. Střída David              00205   C                                 25.48   + 4.46
 9. Maříková Tereza           UOL     C SK UP Olomouc                   26.01   + 4.59
10. Lorenc Štěpán             PLU0606 C TJ Sokol Plumlov                26.51   + 5.49
11. Borunský Matěj            AOP0600 C POBO - přátelé OB Opava         26.56   + 5.54
11. Šťastný Richard           00206   C                                 26.56   + 5.54
13. Pachnik Jedrzej           D2306   C UKS TUKAN IWINY                 27.16   + 6.14
14. Jarmara Matyáš            ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory               27.38   + 6.36
15. Šimek Jan                 00206   C                                 29.57   + 8.55
16. Šimková Iveta             00208   C                                 30.03   + 9.01
17. Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                    30.49   + 9.47
18. Heclová Maruška           KSU04   C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.52   + 9.50
19. Mianowska Antonina        W8708   C UNTS Warszawa                   31.26   +10.24
20. Zavřel Mikuláš            KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         31.29   +10.27
21. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             33.28   +12.26
22. Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava         33.41   +12.39
23. Šotek Adámek              UOL     C SK UP Olomouc                   33.49   +12.47
24. Šotková Anička            UOL     C SK UP Olomouc                   33.50   +12.48
25. Hyla Natalia              O4707   C LUKS Azymek Zdzieszowice        35.00   +13.58
26. Šimek Adam                        C                                 36.18   +15.16
27. Ondráček Vítěslav         KSU06   C Klub vytrvalostních sportů Šum  36.33   +15.31
28. Good Eliška               SBR     C SKOB Bruntál                    38.33   +17.31
29. Matoušková Johana         SSU7901 C SK Severka Šumperk              39.02   +18.00
30. Mastela Hanna             S0105   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  40.03   +19.01
31. Dammfeld Adam             O2706   C UKS Lotna Zdzieszowice          41.08   +20.06
32. Tomanek Lukáš             STE0502 C SK SKI-OB Šternberk             41.25   +20.23
33. Navrátil Sam              KYL0500 C SK SP Kylešovice                41.47   +20.45
34. Ptáčková Veronika         BOV     C TJ Baník Ostrava OKD            41.56   +20.54
35. Ptáčková Hana             BOV     C TJ Baník Ostrava OKD            42.00   +20.58
36. Ticháčková Karolína               C                                 43.29   +22.27
37. Kroul Jiří                ASU0549 C Magnus Orienteering             43.41   +22.39
38. Maříková Lucie            UOL     C SK UP Olomouc                   44.28   +23.26
39. Stryková Karolína         KSU05   C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.10   +24.08
40. Good Julie                SBR     C SKOB Bruntál                    47.05   +26.03
41. Dragowski Pawel           W0201   C OKSport                         48.54   +27.52
42. Masny Tadeusz             S0108   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  51.50   +30.48
43. Mlček Vinca               KSU07   C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.11   +31.09
44. Látalová Valerie          00206   C                                 52.33   +31.31
45. Šťastná Karolína          00205   C                                 52.36   +31.34
46. Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava         56.09   +35.07
47. Mrkvica Václav            VOV     C VSK VŠB TU Ostrava              57.07   +36.05
48. Háger Michal              002     C                                 60.31   +39.29
49. Látalová Lucie            00205   C                                 61.35   +40.33
50. Hůlková Amálka            MFP0899 C VŠSK MFF UK Praha               76.01   +54.59
    Vejclová Sabina           AOP     C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
    Binarová Adélka           UOL04   C SK UP Olomouc                     abs         
    Petřivalský Arnau         OOL0501 C SK HANÁ Orienteering              abs         
    Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK HANÁ Orienteering              abs         
    Rohlík Zbyněk             KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín                 abs         
    Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
DH10N      5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tomášek Adam              CEL02   C TJ Sokol Čelechovice na Hané    20.38         
 2. Rohner Přemek             KRN0307 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         21.35   + 0.57
 3. Škurek Kryštof            KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov         23.06   + 2.28
 4. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   28.53   + 8.15
 5. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   29.51   + 9.13
 6. Štábl Patrik              KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šum  36.10   +15.32
 7. Binarová Adélka           UOL0452 C SK UP Olomouc                   36.34   +15.56
 8. Němečková Kateřina        PLU0350 C TJ Sokol Plumlov                38.38   +18.00
 9. Švihelová Viktorie        KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         39.46   +19.08
10. Otrubová Anna             PLU0577 C TJ Sokol Plumlov                40.40   +20.02
11. Veselý Jonáš              VIC0411 C OB Vizovice                     45.03   +24.25
12. Jančík David              VIC0312 C OB Vizovice                     54.25   +33.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 06.05.2012 14:13
05.05.2012 Haná Orienteering 2012
P      3.30 km, 130 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zeman Jaroslav            CHT5901 C OOB SK Chrast                   37.51         
 2. Ticháček Jan              AOP     C POBO - přátelé OB Opava         42.39   + 4.48
 3. Dragowski Mateusz         W0295   C OKSport                         44.24   + 6.33
 4. Peterek Vít               AOP     C POBO - přátelé OB Opava         47.15   + 9.24
 5. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        50.12   +12.21
 6. Navrátil Šimon                    C                                 53.02   +15.11
 6. Fráňa Martin              NNH     C KVS Náměšť na Hané              53.02   +15.11
 8. Kunstát Jan               AOP     C POBO - přátelé OB Opava         55.05   +17.14
 9. Hvorecký Jan              VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  56.21   +18.30
10. Oleszek Maciej            O2771   C UKS Lotna Zdzieszowice          58.51   +21.00
11. Polewski Dariusz          O4761   C LUKS Azymek Zdzieszowice        58.56   +21.05
12. Holubová Eva              SBR     C SKOB Bruntál                    60.11   +22.20
13. Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum  61.06   +23.15
14. Rychlá Karolína           KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         62.36   +24.45
15. Hyjek Adam                O4761   C LUKS Azymek Zdzieszowice        66.26   +28.35
16. Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  68.28   +30.37
17. Siatka Radim              ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory               68.44   +30.53
18. Šťastný Marián            00275   C                                 70.25   +32.34
19. Zatloukalová Eva          SSU     C SK Severka Šumperk              70.30   +32.39
20. Cecilia Valls Izard       OOL6956 C SK HANÁ Orienteering            71.21   +33.30
21. Sedlak Ewa                W0274   C OKSport                         74.19   +36.28
22. Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                  75.14   +37.23
23. Patterman Prokop                  C                                 76.14   +38.23
24. Dadáková Zuzana                   C                                 77.25   +39.34
25. Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum  78.30   +40.39
26. Dadáková Tereza                   C                                 78.48   +40.57
27. Wojakiewicz Mateusz       D2397   C UKS TUKAN IWINY                 82.06   +44.15
28. Kůstková Tamara           VIC6854 C OB Vizovice                     88.30   +50.39
29. Šotková Irena             UOL     C SK UP Olomouc                   89.54   +52.03
30. Fráňa Petr                NNH     C KVS Náměšť na Hané              90.38   +52.47
31. Pipiro Grazyna            S0157   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  93.16   +55.25
32. Pipiro Grzegorz           S0157   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  94.42   +56.51
33. Reisigová Jana            CHT6652 C OOB SK Chrast                   95.00   +57.09
34. Kozlíková Barbora         KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov         97.53   +60.02
35. Hajduk Marek              KSU77   C Klub vytrvalostních sportů Šum 110.12   +72.21
36. Luzny Karol               D2399   C UKS TUKAN IWINY                112.35   +74.44
37. Kanikowski Kacper         D2399   C UKS TUKAN IWINY                120.30   +82.39
    Gubanski Miroslaw         P04     C Slask O-Team                     DISK         
    Trličík Karel             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
    Jelínek Filip             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
    Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                      abs         
    Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                          abs         
    Stískalová Eva                    C                                   abs         
    Stříteský Tomáš           ZVS74   C TJ Zbrojovka Vsetín               abs         
    Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Filip Jan                         C                                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------