Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D10      1.30 km, 25 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pulda Aleksandra          D2302   C UKS TUKAN IWINY                 16.16         
 2. Dammfeld Karolina         O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          23.02   + 6.46
 3. Papszun Julia             S0103   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  24.00   + 7.44
 4. Stasiak Julia             O4702   C LUKS Azymek Zdzieszowice        24.33   + 8.17
 5. Szwinge Oliwia            O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          25.26   + 9.10
    Buganik Jagoda            D0102   C ORIENTPARK OSIECZNICA            DISK         
    Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Kůstková Barbora          VIC0259 C OB Vizovice                       abs         
    Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Hegedüšová Viktorka       KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D12      1.50 km, 40 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundratová Lucie          JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín             14.17         
 2. Lugrová Natalie           JPV0066 C SK Prostějov                    16.12   + 1.55
 3. Mastela Krystyna          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  16.13   + 1.56
 4. Ciesiolka Katarzyna       D9100   C MKS MOS WROCLAW                 16.44   + 2.27
 5. Mianowska Julia           W8701   C UNTS Warszawa                   17.14   + 2.57
 6. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               17.21   + 3.04
 7. Niezgodka Dominika        P3501   C UKS Arkady Raszkow              17.40   + 3.23
 8. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             19.23   + 5.06
 9. Kalitka Julia             P5800   C HKS Azymut Mochy                19.44   + 5.27
10. Plaska Dominika           W8701   C UNTS Warszawa                   20.31   + 6.14
11. Konečná Adélka            UOL0050 C SK UP Olomouc                   20.40   + 6.23
12. Olesniewicz Karolina      O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          21.16   + 6.59
13. Staszak Alicja            W8701   C UNTS Warszawa                   22.32   + 8.15
14. Korpasová Lucie           LBM0151 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      22.37   + 8.20
15. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              24.18   +10.01
16. Koltun Maja               O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          24.25   +10.08
17. Haniszewska Karolina      D2301   C UKS TUKAN IWINY                 24.28   +10.11
18. Sulikowska Weronika       O2700   C UKS Lotna Zdzieszowice          25.32   +11.15
19. Adamcová Dominika         UOL0150 C SK UP Olomouc                   26.44   +12.27
20. Gniado Karolina           D2300   C UKS TUKAN IWINY                 27.25   +13.08
21. Gasienica-Samek Zofia     W8701   C UNTS Warszawa                   29.32   +15.15
22. Zacmane Elza Marija       LT201   C Ogre OK                         31.53   +17.36
23. Gidel Zuzanna             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          32.39   +18.22
24. Nowacka Katarzyna         P5800   C HKS Azymut Mochy                36.33   +22.16
25. Piwowarek Joanna          W8701   C UNTS Warszawa                   40.08   +25.51
26. Korobkiewicz Wiktoria     W8701   C UNTS Warszawa                   42.35   +28.18
27. Gajowiak Maria            W8701   C UNTS Warszawa                   43.11   +28.54
28. Kliszcz Daria             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          48.33   +34.16
29. Bajbus Joanna             W8701   C UNTS Warszawa                   49.09   +34.52
30. Otrembska Zosia           W8701   C UNTS Warszawa                   50.42   +36.25
31. Jurczyk Marta             S0300   C UKS Sparta Czyzowice            62.14   +47.57
32. Papszun Patrycja          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  76.14   +61.57
    Lakomska Aleksandra       O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice           DISK         
    Golová Tereza             VIC0162 C OB Vizovice                       abs         
    Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                       abs         
    Hálková Eliška            UOL0156 C SK UP Olomouc                     abs         
    Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jendřejková Anna          KRN0051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D14      1.70 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Szymoniak Agata           P0199   C BUKOS Stary Belecin             14.15         
 2. Pilcová Sabina            JPV9898 B SK Prostějov                    14.24   + 0.09
 3. Dopierala Romana          P3598   C UKS Arkady Raszkow              15.00   + 0.45
 4. Galla Zofia               P5898   C HKS Azymut Mochy                15.03   + 0.48
 5. Seidel Julia              P5899   C HKS Azymut Mochy                15.17   + 1.02
 6. Odehnalová Klára          ABM9956 B KOB Moira Brno                  15.21   + 1.06
 7. Janošíková Tereza         UOL9950 C SK UP Olomouc                   15.26   + 1.11
 8. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    16.23   + 2.08
 9. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              17.28   + 3.13
10. Grobelna Kamila           D9198   C MKS MOS WROCLAW                 18.03   + 3.48
10. Nowicka Wiktoria          P3599   C UKS Arkady Raszkow              18.03   + 3.48
12. Oleszek Aleksandra        O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        18.06   + 3.51
13. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      18.21   + 4.06
14. Wierzba Wiktoria          D9399   C MKS Paulinum Jelenia Gora       19.03   + 4.48
15. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               19.21   + 5.06
16. Bodzek Sabina             S0199   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  19.52   + 5.37
17. Mikulska Ewelina          O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        20.03   + 5.48
18. Křečková Jana             ZPV9999 B KOB Prostějov                   20.04   + 5.49
19. Tomaszczyk Angelika       O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        20.30   + 6.15
20. Mrozek Paulina            S0199   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  22.07   + 7.52
21. Repak Magdalena           O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        23.12   + 8.57
22. Cháberová Gita            JPV9999 C SK Prostějov                    24.10   + 9.55
23. Czapska Katarzyna         P4098   C LKO Leszno                      24.34   +10.19
24. Tschierschke Paulina      D2398   C UKS TUKAN IWINY                 24.48   +10.33
25. Moryn Zuzanna             O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        25.24   +11.09
26. Erdman Martyna            O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        25.36   +11.21
27. Antonowicz Anna Maria     W8798   C UNTS Warszawa                   26.33   +12.18
28. Maik Michalina            Z0699   C UKS TRAPER                      33.25   +19.10
29. Gala Paulina              O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          33.50   +19.35
    Goscinska Adrianna        O4799   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Ozga Barbara              O4799   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Porada Lilianna           S5198   C UKS Reflex Rybnik                DISK         
    Czupryniak Patrycja       S2899   C UKS Kometa Gliwice                abs         
    Olesniewicz Paulina       O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice          abs         
    Slovenčíková Eliška       VIC9959 B OB Vizovice                       abs         
    Pilzová Michaela          VIC9954 C OB Vizovice                       abs         
    Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                       abs         
    Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Švancárová Veronika       KSU9853 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Serafínová Lucie          ASU9898 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D16      1.80 km, 60 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hornik Aleksandra         P6996   C WKS Grunwald Poznan             12.16         
 2. Maciejewska Angelika      Z0696   C UKS TRAPER                      12.36   + 0.20
 3. Teichert Magdalena        P5896   C HKS Azymut Mochy                16.31   + 4.15
 4. Jankowska Joanna          D9396   C MKS Paulinum Jelenia Gora       16.43   + 4.27
 5. Kalitka Katarzyna         P5896   C HKS Azymut Mochy                17.14   + 4.58
 6. Matyba Anna               P3596   C UKS Arkady Raszkow              17.23   + 5.07
 7. Dzik Justyna              S2297   C MUKS Gliwice                    18.30   + 6.14
 8. Pomian Sandfa             Z0697   C UKS TRAPER                      18.33   + 6.17
 9. Szymainda Aleksandra      O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        18.41   + 6.25
10. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      22.36   +10.20
11. Chruscicka Ewa            O4797   C LUKS Azymek Zdzieszowice        24.45   +12.29
12. Kaminska Karina           O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        31.49   +19.33
    Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                     abs         
    Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D18      2.00 km, 75 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zebrowska Barbara         W0295   C OKSport                         15.04         
 2. Haniszewska Angelika      D2395   C UKS TUKAN IWINY                 15.20   + 0.16
 3. Galla Katarzyna           P5895   C HKS Azymut Mochy                17.19   + 2.15
 4. Zamojska Angelika         G1494   C UKS Siodemka Rumia              19.16   + 4.12
 5. Kasza Izabela             S0594   C UKS Reflex Rybnik               19.49   + 4.45
 6. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   20.12   + 5.08
 7. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             21.28   + 6.24
 8. Zawodnik Tola             D0294   C WKS OLESNICZANKA OLESNICA       23.26   + 8.22
 9. Burdyna Dominika          D2395   C UKS TUKAN IWINY                 24.19   + 9.15
10. Ratinland Zsofia          HU195   C Feherlofia SE.                  30.28   +15.24
    Macul Martyna             Z0695   C UKS TRAPER                       DISK         
    Slavíčková Klárka         OOL9562 C SK HANÁ Orienteering             DISK         
    Kanikowska Dominika       D2395   C UKS TUKAN IWINY                   abs         
    Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Waszczuk Aleksandra       Z0695   C UKS TRAPER                        abs         
    Vítková Lucie             JPV9474 B SK Prostějov                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D21      2.20 km, 75 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gonicka-Antonowicz Anna   W8768   C UNTS Warszawa                   16.08         
 2. Klimkovská Hana           P4092   C LKO Leszno                      17.07   + 0.59
 3. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK UP Olomouc                   17.48   + 1.40
 4. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   19.10   + 3.02
 5. Čermáková Magdalena       UOL9155 R SK UP Olomouc                   19.14   + 3.06
 6. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             20.14   + 4.06
 7. Wysocka Malwina           S2885   C UKS Kometa Gliwice              20.46   + 4.38
 8. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    20.55   + 4.47
 9. Dudzinska Paulina         P3592   C UKS Arkady Raszkow              22.05   + 5.57
10. Kašparová Šárka           AOP7251 C POBO - přátelé OB Opava         22.06   + 5.58
11. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB TU Ostrava              23.03   + 6.55
12. Pilkowska Alicja          W0292   C OKSport                         23.20   + 7.12
13. Petrová Tereza            VOV8751 C VSK VŠB TU Ostrava              25.32   + 9.24
14. Kočí Jana                 AOP8850 C POBO - přátelé OB Opava         26.09   +10.01
15. Koziel Marta              G1492   C UKS Siodemka Rumia              27.27   +11.19
16. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         30.30   +14.22
17. Mackowiak Agata           P0485   C Slask O-Team                    38.14   +22.06
    Kurfürstová Magdalena     FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha      DISK         
    Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Dura Magdalena            W8671   C MKS Pogon Siedlce                 abs         
    Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk                abs         
    Lorencová Linda           PLU7676 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Kozlíková Veronika        KRN7753 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kršáková Veronika         VIC9090 C OB Vizovice                       abs         
    Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                       abs         
    Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                        abs         
    Ondráčková Veronika       EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha                 abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D35      2.00 km, 75 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              17.25         
 2. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             19.23   + 1.58
 3. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      19.53   + 2.28
 4. Nowak Barbara             P5870   C HKS Azymut Mochy                20.27   + 3.02
 5. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      20.37   + 3.12
 6. Vyškovská Radka           ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín             21.08   + 3.43
 7. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                21.46   + 4.21
 8. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                24.25   + 7.00
 9. Fráňová Petra             NNH7651 C KVS Náměšť na Hané              25.22   + 7.57
10. Biolik Agnieszka          W8777   C UNTS Warszawa                   26.08   + 8.43
11. Forstová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               26.31   + 9.06
12. Sasýnová Radka            ZVS7750 C TJ Zbrojovka Vsetín             27.19   + 9.54
13. Dita Vlachova             SBR     C SKOB Bruntál                    31.45   +14.20
14. Ženčáková Marie           00468   C                                 33.42   +16.17
15. Jaroszek Anna             S2270   C MUKS Gliwice                    34.14   +16.49
16. Papszun Joanna            S0170   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  35.06   +17.41
    Johansena Marita          LT174   C Ogre OK/Auseklis                 DISK         
    Manova Maria              RU170   C Moscow State University           abs         
    Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                       abs         
    Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                     abs         
    Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jandová Lenka             KAD7250 C Originální Vivalín team Kadaň     abs         
    Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D45      1.80 km, 65 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno                21.20         
 2. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      21.33   + 0.13
 3. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        21.39   + 0.19
 4. Czerkawska Urszula        S2262   C MUKS Gliwice                    21.42   + 0.22
 5. Korčáková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       22.28   + 1.08
 6. Dragowska Marzena         W0262   C OKSport                         22.35   + 1.15
 7. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              23.03   + 1.43
 8. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    25.30   + 4.10
 9. Felklová Jarmila          00460   C                                 36.08   +14.48
    Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                    DISK         
    Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                     abs         
    Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                     abs         
    Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                      abs         
    Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                     abs         
    Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk                abs         
    Strachotová Eva           ASU6099 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
D55      1.60 km, 60 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            20.14         
 2. Wysocka Jolanta           P0456   C Slask O-Team                    21.09   + 0.55
 3. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        35.20   +15.06
 4. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    37.54   +17.40
    Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                         DISK         
    Mrkvicová Ludmila         VOV4952 C VSK VŠB TU Ostrava                abs         
    Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                      abs         
    Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk             abs         
    Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB Horní Benešov                abs         
    Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov                abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H10      1.30 km, 25 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín              9.47         
 2. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk              9.54   + 0.07
 3. Toborek Jakub             D9103   C MKS MOS WROCLAW                 11.39   + 1.52
 4. Knichal Dominik           D0102   C ORIENTPARK OSIECZNICA           14.44   + 4.57
 5. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             18.18   + 8.31
 6. Johansens Emils           LT102   C Ogre OK/Auseklis                18.20   + 8.33
 7. Koleczko Blazej           S0102   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  18.33   + 8.46
 8. Biolik Emil               W8703   C UNTS Warszawa                   19.09   + 9.22
 9. Sedlak Michal             W0203   C OKSport                         20.52   +11.05
10. Stanislaw Pachnik         D2303   C UKS TUKAN IWINY                 21.12   +11.25
11. Wozniak Maciej            O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          21.27   +11.40
12. Czech Piotr               O4702   C LUKS Azymek Zdzieszowice        22.56   +13.09
13. Obstoj Piotr              O2702   C UKS Lotna Zdzieszowice          26.31   +16.44
14. Pulda Eryk                D2304   C UKS TUKAN IWINY                 37.34   +27.47
    Gidel Samuel              O27     C UKS Lotna Zdzieszowice           DISK         
    Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory                DISK         
    Pytela Antonín            VIC0305 C OB Vizovice                       abs         
    Pšenčík David             VIC0209 C OB Vizovice                       abs         
    Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Karlíček Marek            KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kulaša Filip              KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
MS  Wisniewski Maks           W8701   C UNTS Warszawa                   16.15   + 6.28
MS  Wasik Kacper              W8701   C UNTS Warszawa                   21.57   +12.10
MS  Wisniewski Aleks          W8701   C UNTS Warszawa                    DISK         
MS  Tomášek Ondřej            CEL01   C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H12      1.50 km, 40 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Johansens Pauls           LT101   C Ogre OK/Auseklis                11.49         
 2. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             12.48   + 0.59
 3. Šimek Štěpán              UOL0104 C SK UP Olomouc                   14.29   + 2.40
 4. Pierzchala Michal         W8701   C UNTS Warszawa                   14.58   + 3.09
 5. Aftowicz Dawid            D9100   C MKS MOS WROCLAW                 15.09   + 3.20
 6. Obstoj Adam               O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          15.26   + 3.37
 7. Kolcun Bartlomiej         W8701   C UNTS Warszawa                   15.38   + 3.49
 8. Luczak Jakub              P5800   C HKS Azymut Mochy                16.20   + 4.31
 9. Olszewski Krzysztof       W8701   C UNTS Warszawa                   16.39   + 4.50
10. Jankowiak Adam            P0102   C BUKOS Stary Belecin             18.13   + 6.24
11. Ledniowski Filip          D9100   C MKS MOS WROCLAW                 18.25   + 6.36
12. Forst Antonín             MFP0101 C VŠSK MFF UK Praha               23.18   +11.29
13. Kr?ikiewicz Jakub         W8701   C UNTS Warszawa                   25.23   +13.34
14. Seidel Nikodem            P5801   C HKS Azymut Mochy                25.34   +13.45
15. Hyla Damian               O4701   C LUKS Azymek Zdzieszowice        26.21   +14.32
16. Hapka Daniel              Z0601   C UKS TRAPER                      27.42   +15.53
17. Gawlikowski Tomasz        W8701   C UNTS Warszawa                   27.51   +16.02
18. Jach Arkadiusz            D9101   C MKS MOS WROCLAW                 31.02   +19.13
19. Roslaniec Mateusz         D9100   C MKS MOS WROCLAW                 37.28   +25.39
20. Puczkowski Kamil          W8701   C UNTS Warszawa                   40.15   +28.26
21. Malinski Jakub            D9100   C MKS MOS WROCLAW                 42.31   +30.42
22. Lipiec Szymon             O2701   C UKS Lotna Zdzieszowice          45.14   +33.25
23. Strzelecki Michal         W8700   C UNTS Warszawa                   49.10   +37.21
24. Sitkiewicz Daniel         W8701   C UNTS Warszawa                   52.07   +40.18
25. Tomanek Krzysztof         S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  55.57   +44.08
26. Koleczko Bartosz          S0100   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  78.08   +66.19
    Aftowicz Grzegorz         D9100   C MKS MOS WROCLAW                  DISK         
    Skweres Bartek            D2300   C UKS TUKAN IWINY                   abs         
    Kozak Szymon              D2300   C UKS TUKAN IWINY                   abs         
    Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                      abs         
    Siatka Václav             ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Neumann David             STE0101 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Smolka Roman              VIC0102 C OB Vizovice                       abs         
    Pšenčík Jan               VIC0100 C OB Vizovice                       abs         
    Malý Vojtěch              VIC0005 C OB Vizovice                       abs         
    Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Krč Matěj                 KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kaňa Matěj                KSU0017 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Martínek Jan              KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Sklenák Jiří              KRN0103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Hrouza Jakub              KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Tkáč Milan                KRN0004 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Janáč Ondřej              KRN0003 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Urban Michal              KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kroul Josef               ASU0044 B Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H14      1.80 km, 60 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jaroszek Jakub            S2298   C MUKS Gliwice                    13.37         
 2. Sotniczuk Piotr           W8798   C UNTS Warszawa                   13.56   + 0.19
 3. Sawoscianik Jakub         Z0698   C UKS TRAPER                      14.55   + 1.18
 4. Turschl Bence             HU199   C Feherlofia SE.                  16.00   + 2.23
 5. Bielka Pawel              O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        16.40   + 3.03
 6. Němeček Kryštof           JPV9919 C SK Prostějov                    16.46   + 3.09
 7. Mossakowski Wojtek        W8798   C UNTS Warszawa                   16.52   + 3.15
 8. Cuprys Gracjan            P5899   C HKS Azymut Mochy                17.12   + 3.35
 9. Niezgodka Piotr           P3599   C UKS Arkady Raszkow              18.04   + 4.27
10. Jurczyk Maciej            S0398   C UKS Sparta Czyzowice            19.02   + 5.25
11. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   20.37   + 7.00
12. Szymoniak Tomas           P4098   C LKO Leszno                      21.11   + 7.34
13. Krawczyk Dariusz          P0199   C BUKOS Stary Belecin             21.37   + 8.00
14. Gyalus Gergo              HU198   C Feherlofia SE.                  22.05   + 8.28
15. Socik Mateusz             G1498   C UKS Siodemka Rumia              22.56   + 9.19
16. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              24.23   +10.46
17. Pasternak Mateusz         O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          26.56   +13.19
18. Gricner Adam              O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice        28.42   +15.05
19. Skalický Johan            ASU9948 C Magnus Orienteering             30.07   +16.30
20. Smektala Marcin           P0199   C BUKOS Stary Belecin             33.51   +20.14
21. Rams Mateusz              O2799   C UKS Lotna Zdzieszowice          39.35   +25.58
22. Grygar Daniel             STE9905 C SK SKI-OB Šternberk             44.14   +30.37
    Pietrasz Patryk           O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Firlej Marek              P5898   C HKS Azymut Mochy                 DISK         
    Wrotny Mateusz            O4798   C LUKS Azymek Zdzieszowice         DISK         
    Garstka Jakub             P3598   C UKS Arkady Raszkow                abs         
    Pieniak Krystian          S2899   C UKS Kometa Gliwice                abs         
    Rohlík Jan                KVS9801 B SKOB Kobra Vsetín                 abs         
    Kotrle Viktor             UOL9808 C SK UP Olomouc                     abs         
    Ondráček Radek            KSU9933 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Dostál Pavel              KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Havlíček Ondřej           KSU9800 B Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Berka Jakub               KRN9909 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Staníček Jan              KRN9808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H16      2.00 km, 65 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wisniewski Lukasz         G1496   C UKS Siodemka Rumia              12.46         
 2. Sawoscianik Adam          Z0697   C UKS TRAPER                      14.00   + 1.14
 3. Socik Sebastian           G1496   C UKS Siodemka Rumia              14.39   + 1.53
 4. Kaczocha Przemyslaw       P3596   C UKS Arkady Raszkow              14.49   + 2.03
 5. Grzesista Igor            O4796   C LUKS Azymek Zdzieszowice        15.40   + 2.54
 6. Kurleto Oscar             D2397   C UKS TUKAN IWINY                 16.39   + 3.53
 7. Franek Lukasz             P5896   C HKS Azymut Mochy                16.42   + 3.56
 8. Holubář Bartoloměj        ASU9646 C Magnus Orienteering             16.45   + 3.59
 9. Werda Pawel               D2397   C UKS TUKAN IWINY                 18.37   + 5.51
10. Procházka Lukáš           ASU9648 C Magnus Orienteering             18.46   + 6.00
11. Wieczorek Marcin          D2397   C UKS TUKAN IWINY                 19.51   + 7.05
12. Lucerski Maciej           D9397   C MKS Paulinum Jelenia Gora       21.36   + 8.50
13. Skalický Matyáš           ASU9645 C Magnus Orienteering             21.45   + 8.59
14. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             22.34   + 9.48
15. Borgiel Jaroslaw          S0197   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  25.40   +12.54
16. Jurasik Patryk            D2396   C UKS TUKAN IWINY                 33.13   +20.27
    Nowak Maciej              D9396   C MKS Paulinum Jelenia Gora        DISK         
    Soviš David               SBR     C SKOB Bruntál                     DISK         
    Dumbrovský Michal         UOL9601 C SK UP Olomouc                     abs         
    Pasek Marcin              S0196   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr    abs         
    Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk                abs         
    Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                         abs         
    Zdražil Jan               SBR9601 C SKOB Bruntál                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H18      2.40 km, 50 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Szeliga Bartlomiej        D2396   C UKS TUKAN IWINY                 14.40         
 2. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    14.51   + 0.11
 3. Dzioba Mateusz            D9395   C MKS Paulinum Jelenia Gora       15.00   + 0.20
 4. Kowalski Marcin           P4095   C LKO Leszno                      16.00   + 1.20
 5. Bolewicz Patryk           P4094   C LKO Leszno                      16.47   + 2.07
 6. Jurczyk Tomasz            S0394   C UKS Sparta Czyzowice            18.03   + 3.23
 7. Planeta Szymon            D0294   C WKS OLESNICZANKA OLESNICA       18.36   + 3.56
 8. Holub Krysztok            D93     C MKS Paulinum Jelenia Gora       19.02   + 4.22
 9. Zamojski Pawel            G1495   C UKS Siodemka Rumia              19.14   + 4.34
10. Kaczmarek Szymon          P5895   C HKS Azymut Mochy                19.34   + 4.54
11. Sklenář Martin            SBR9501 A SKOB Bruntál                    21.03   + 6.23
12. Gajda Lukasz              O4795   C LUKS Azymek Zdzieszowice        25.15   +10.35
13. Pavlík Marek              ZLH9501 B OOB TJ Zlaté Hory               25.45   +11.05
14. Szostak Adrian            P3595   C UKS Arkady Raszkow              29.23   +14.43
15. Jirges Radek              ASU9448 C Magnus Orienteering             35.39   +20.59
    Wojnowicz Mariusz         D2394   C UKS TUKAN IWINY                  DISK         
    Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H21      2.70 km, 90 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dragowski Kuba            W0290   C OKSport                         15.15         
 2. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                        16.21   + 1.06
 3. Vlach Jiří                VOV7900 C VSK VŠB TU Ostrava              16.24   + 1.09
 4. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava              16.31   + 1.16
 5. Mostek Lukasz             D9391   C MKS Paulinum Jelenia Gora       16.34   + 1.19
 6. Matyja Rafal              D9391   C MKS Paulinum Jelenia Gora       16.39   + 1.24
 7. Olech Przemyslaw          G1485   C UKS Siodemka Rumia              17.10   + 1.55
 8. Marek Wojnowicz           D2390   C UKS TUKAN IWINY                 17.31   + 2.16
 8. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava              17.31   + 2.16
10. Pilkowski Tadeusz         W0290   C OKSport                         17.43   + 2.28
11. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             17.44   + 2.29
12. Mrkvica Petr              VOV7802 C VSK VŠB TU Ostrava              17.46   + 2.31
13. Ostřanský Filip           ASU9243 B Magnus Orienteering             17.54   + 2.39
14. Pachnik Wojciech          D2391   C UKS TUKAN IWINY                 17.56   + 2.41
15. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             18.12   + 2.57
16. Dzik Miroslaw             S2271   C MUKS Gliwice                    18.16   + 3.01
17. Rychly Damian             P5892   C HKS Azymut Mochy                18.39   + 3.24
18. Galla Franciszek          P5889   C HKS Azymut Mochy                19.38   + 4.23
19. Dragowski Piotr           W0282   C OKSport                         19.55   + 4.40
20. Wels Dominik              P4092   C LKO Leszno                      20.22   + 5.07
21. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                    20.34   + 5.19
22. Koblížek Kamil            ASU8001 C Magnus Orienteering             20.58   + 5.43
23. Skorupa Piotr             S2293   C MUKS Gliwice                    22.06   + 6.51
24. Kumpošt Jaroslav          ASU7849 C Magnus Orienteering             24.16   + 9.01
25. Stoszek Jakub             AOP8300 C POBO - přátelé OB Opava         24.28   + 9.13
26. Kujda Arkadiusz           P0579   C JW. 2697 Brzeg                  24.49   + 9.34
27. Forst Libor               MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha               24.59   + 9.44
28. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              25.46   +10.31
29. Soviš Jakub               SBR     C SKOB Bruntál                    30.14   +14.59
30. Pietraszek Martin         OOP81   C TJ Opava                        95.10   +79.55
    Štván Ondřej              001     C                                  DISK         
    Zdražil Tomáš             SBR8504 C SKOB Bruntál                      abs         
    Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Štrajt Michal             TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno                 abs         
    Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Mlejnek Pavel             STE7403 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk                abs         
    Kovalčík Tomáš            AOP7301 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Bala Radoslaw             W8680   C MKS Pogon Siedlce                 abs         
    Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                     abs         
    Navrátil Marek            KYL7100 C SK SP Kylešovice                  abs         
    Janča Martin              MOV9001 C SKOB Ostrava                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H35      2.40 km, 50 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Gmur Karol                P3576   C UKS Arkady Raszkow              17.21         
 2. Sedlak Krystian           W0273   C OKSport                         17.59   + 0.38
 3. Dutkiewicz Damian         D9377   C MKS Paulinum Jelenia Gora       18.15   + 0.54
 4. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                18.19   + 0.58
 5. Pachnik Dariusz           D2369   C UKS TUKAN IWINY                 20.02   + 2.41
 6. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              20.21   + 3.00
 7. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             21.04   + 3.43
 8. Bodzek Krzysztof          S0172   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  22.09   + 4.48
 9. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             23.32   + 6.11
10. Koleczko Lukasz           S0175   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  23.44   + 6.23
11. Antonowicz Jerzy          W8768   C UNTS Warszawa                   23.49   + 6.28
12. Bernath Zsolt             HU171   C Feherlofia SE.                  23.59   + 6.38
13. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                24.27   + 7.06
14. Mastela Rafal             S0173   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  25.12   + 7.51
15. Szczygiel Marcin          D9171   C MKS MOS WROCLAW                 25.13   + 7.52
16. Ciesiolka Sebastian       D9275   C KS Artemis Wroclaw              25.47   + 8.26
17. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    25.54   + 8.33
18. Zacmanis Arnis            LT269   C Ogre OK                         26.14   + 8.53
19. Michalík Petr             XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM                26.24   + 9.03
20. Porada Robert             S5172   C UKS Reflex Rybnik               26.32   + 9.11
21. Masny Krzysztof           S0176   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  26.35   + 9.14
22. Wysocki Romuald           D9168   C MKS MOS WROCLAW                 27.15   + 9.54
23. Mianowski Rafal           W8773   C UNTS Warszawa                   29.24   +12.03
24. Biolik Grzegorz           W8776   C UNTS Warszawa                   30.28   +13.07
25. Procházka Pavel           ASU6949 C Magnus Orienteering             30.44   +13.23
26. Turschl Attila            HU172   C Feherlofia SE.                  31.38   +14.17
27. Jurczyk Piotr             S0369   C UKS Sparta Czyzowice            34.46   +17.25
28. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              44.44   +27.23
29. Malinski Jozef            D9175   C MKS MOS WROCLAW                 45.17   +27.56
    Buganik Tomasz            D0175   C ORIENTPARK OSIECZNICA            DISK         
    Kurfürst Pavel            FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha      DISK         
    Vompe Alexander           RU170   C Moscow State University           abs         
    Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                     abs         
    Šimek Martin              KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                      abs         
    Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice          abs         
    Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Stříteský Tomáš           ZVS7400 C TJ Zbrojovka Vsetín               abs         
    Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                     abs         
    Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                     abs         
    Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                     abs         
    Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk                abs         
    Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk                abs         
    Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                      abs         
    Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Kroul Josef               ASU7302 C Magnus Orienteering               abs         
    Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H45      2.20 km, 75 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dragowski Robert          W0259   C OKSport                         16.07         
 2. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    18.43   + 2.36
 3. Zítka Jiří                SBR6201 C SKOB Bruntál                    20.43   + 4.36
 4. Kolář Rudolf              ASU6301 C Magnus Orienteering             21.20   + 5.13
 5. Krasniewski Krzysztof     N6161   C ORKAN OSTRODA                   22.11   + 6.04
 6. Pilkowski Pawel           W0266   C OKSport                         22.20   + 6.13
 7. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      22.28   + 6.21
 8. Zdanowicz Jan             S2859   C UKS Kometa Gliwice              22.48   + 6.41
 9. Skorupa Stanislaw         S2264   C MUKS Gliwice                    23.21   + 7.14
10. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         23.26   + 7.19
11. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    23.28   + 7.21
12. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        23.32   + 7.25
13. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                23.34   + 7.27
14. Konstanciak Andrzej       W0259   C OKSport                         23.51   + 7.44
15. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    24.34   + 8.27
16. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                25.19   + 9.12
17. Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk             25.45   + 9.38
18. Dragowski Marek           W0265   C OKSport                         26.24   +10.17
19. Zebrowski Dariusz         W0263   C OKSport                         26.41   +10.34
20. Czerkawski Waclaw         S2260   C MUKS Gliwice                    27.17   +11.10
21. Ženčák Jaroslav           00464   C                                 27.21   +11.14
22. Albert František          OOL5804 C SK HANÁ Orienteering            28.01   +11.54
23. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   28.20   +12.13
24. Forystek Jozef            S5166   C UKS Reflex Rybnik               29.53   +13.46
25. Galla Andrzej             P5859   C HKS Azymut Mochy                34.12   +18.05
26. Johansen Werner           LT167   C Ogre OK/Auseklis                34.28   +18.21
27. Felkl Luděk               00460   C                                 35.54   +19.47
    Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno       DISK         
    Wojarski Krzysztof        K3060   C WKS Wawel Krakow                  abs         
    Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž                 abs         
    Kolář Leopold             VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Frydrychovský Josef       UOL5900 C SK UP Olomouc                     abs         
    Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                    abs         
    Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                      abs         
    Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                      abs         
    Hrouza Tomáš              KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                      abs         
    Tomášek Jiří              CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
    Strachota Jaroslav        ASU5600 C Magnus Orienteering               abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H55      1.80 km, 65 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krol Benedykt             G14     C UKS Siodemka Rumia              15.38         
 2. Hornik Zbigniew           P4056   C LKO Leszno                      16.25   + 0.47
 3. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       19.21   + 3.43
 4. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             19.27   + 3.49
 5. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         20.46   + 5.08
 6. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               22.50   + 7.12
 7. Szotek Antoni             P0655   C ATZ Raciborz                    23.22   + 7.44
 8. Wysocki Andrzej           S2251   C MUKS Gliwice                    23.33   + 7.55
 9. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            24.34   + 8.56
10. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   25.32   + 9.54
11. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        27.43   +12.05
12. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         29.29   +13.51
    Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Mrkvica Miroslav          VOV4601 C VSK VŠB TU Ostrava                abs         
    Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                      abs         
    Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                      abs         
    Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov             abs         
    Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                      abs         
    Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                      abs         
    Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Janda Josef               KAD4701 C Originální Vivalín team Kadaň     abs         
    Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov                abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
H65      1.60 km, 60 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      18.39         
 2. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             28.07   + 9.28
 3. Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                   30.55   +12.16
 4. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             35.06   +16.27
    Bogulak Adam              D9347   C MKS Paulinum Jelenia Gora        DISK         
    Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk               DISK         
    Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                     DISK         
    Dura Kazimierz            D9539   C WKS SLASK WROCLAW                 abs         
    Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                     abs         
    Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD              abs         
    Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk                abs         
    Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                      abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:42
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
HDR      1.30 km, 25 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Antonowicz Jan            W8705   C UNTS Warszawa                   15.22         
 2. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             16.25   + 1.03
 3. Hyla Natalia              O4707   C LUKS Azymek Zdzieszowice        16.42   + 1.20
 4. Holub Mikuláš             SBR     C SKOB Bruntál                    16.54   + 1.32
 5. Dammfeld Adam             O2706   C UKS Lotna Zdzieszowice          17.24   + 2.02
 6. Pachnik Jedrzej           D2306   C UKS TUKAN IWINY                 17.33   + 2.11
 7. Dragowski Pawel           W0201   C OKSport                         18.11   + 2.49
 8. Mianowska Antonina        W8708   C UNTS Warszawa                   21.57   + 6.35
 9. Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK HANÁ Orienteering            22.41   + 7.19
10. Mastela Hanna             S0105   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  27.12   +11.50
11. Mrkvica Václav            VOV     C VSK VŠB TU Ostrava              27.55   +12.33
12. Petřivalský Arnau         OOL0501 C SK HANÁ Orienteering            29.12   +13.50
13. Masny Tadeusz             S0108   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  38.39   +23.17
    Stryková Karolína         KSU05   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Heclová Maruška           KSU04   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Bala Tymoteusz            W8604   C MKS Pogon Siedlce                 abs         
    Bala Julia                W8604   C MKS Pogon Siedlce                 abs         
    Navrátil Sam              KYL0500 C SK SP Kylešovice                  abs         
    Vejclová Sabina           AOP     C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Binarová Adélka           UOL04   C SK UP Olomouc                     abs         
    Rohlík Zbyněk             KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín                 abs         
    Stiborová Blanka          KAR7650 C SK Karlovice                      abs         
    Good Julie                SBR     C SKOB Bruntál                      abs         
    Good Eliška               SBR     C SKOB Bruntál                      abs         
    Lorenc Štěpán             PLU0606 C TJ Sokol Plumlov                  abs         
    Zavřel Mikuláš            KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Ptáčková Veronika         BOV     C TJ Baník Ostrava OKD              abs         
    Ptáčková Hana             BOV     C TJ Baník Ostrava OKD              abs         
    Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Borunský Matěj            AOP0600 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Kovalčíková Anna          AOP0551 C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Vyoralová Šárka           VIC0950 C OB Vizovice                       abs         
    Marková Michaela          VIC0850 C OB Vizovice                       abs         
    Pilz Marek                VIC0507 C OB Vizovice                       abs         
    Veselý Štěpán             VIC     C OB Vizovice                       abs         
    Urbanová Jana             UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Urban Jaroslav            UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Šotková Anička            UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Šotek Adámek              UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Maříková Tereza           UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Maříková Lucie            UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Kopecká Nela              UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Tomanek Lukáš             STE0502 C SK SKI-OB Šternberk               abs         
    Matoušková Johana         SSU7901 C SK Severka Šumperk                abs         
    Hůlková Amálka            MFP0899 C VŠSK MFF UK Praha                 abs         
    Mlček Vinca               KSU07   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Ondráček Vítěslav         KSU06   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Martínková Lenka          KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kroul Jiří                ASU0549 C Magnus Orienteering               abs         
    Grimová Jana              00306   C                                   abs         
    Šimková Iveta             00208   C                                   abs         
    Šťastný Richard           00206   C                                   abs         
    Šimek Jan                 00206   C                                   abs         
    Látalová Valerie          00206   C                                   abs         
    Šťastná Karolína          00205   C                                   abs         
    Střída David              00205   C                                   abs         
    Látalová Lucie            00205   C                                   abs         
    Vrtalová Radka            00204   C                                   abs         
    Střídová Adéla            00203   C                                   abs         
    Háger Michal              002     C                                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 05.05.2012  1:43
04.05.2012 Haná Orienteering 2012
P      1.70 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dragowski Mateusz         W0295   C OKSport                         19.31         
 2. Polewski Dariusz          O4761   C LUKS Azymek Zdzieszowice        22.09   + 2.38
 3. Hyjek Adam                O4761   C LUKS Azymek Zdzieszowice        29.06   + 9.35
 4. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        29.47   +10.16
 5. Wojakiewicz Mateusz       D2397   C UKS TUKAN IWINY                 30.41   +11.10
 6. Sedlak Ewa                W0274   C OKSport                         32.39   +13.08
 7. Oleszek Maciej            O2771   C UKS Lotna Zdzieszowice          32.43   +13.12
 8. Fráňa Martin              NNH     C KVS Náměšť na Hané              33.51   +14.20
 9. Gubanski Miroslaw         P04     C Slask O-Team                    35.32   +16.01
10. Fráňa Petr                NNH     C KVS Náměšť na Hané              42.10   +22.39
11. Pipiro Grzegorz           S0157   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  42.37   +23.06
12. Pipiro Grazyna            S0157   C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzebie-Zdr  42.57   +23.26
13. Stískalová Eva                    C                                 50.58   +31.27
14. Rychlá Karolína           KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         55.59   +36.28
15. Luzny Karol               D2399   C UKS TUKAN IWINY                 60.09   +40.38
16. Stříteský Tomáš           ZVS74   C TJ Zbrojovka Vsetín             77.30   +57.59
    Kanikowski Kacper         D2399   C UKS TUKAN IWINY                  DISK         
    Zatloukalová Eva          SSU     C SK Severka Šumperk               DISK         
    Hajduk Marek              KSU77   C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Reisigová Jana            CHT6652 C OOB SK Chrast                     abs         
    Zeman Jaroslav            CHT5901 C OOB SK Chrast                     abs         
    Hvorecký Jan              VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Peterek Vít               AOP     C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Ticháček Jan              AOP     C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Kunstát Jan               AOP     C POBO - přátelé OB Opava           abs         
    Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Trličík Karel             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Jelínek Filip             VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.    abs         
    Cecilia Valls Izard       OOL6956 C SK HANÁ Orienteering              abs         
    Siatka Radim              ZLH     C OOB TJ Zlaté Hory                 abs         
    Šotková Irena             UOL     C SK UP Olomouc                     abs         
    Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                    abs         
    Kozlíková Barbora         KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov           abs         
    Kůstková Tamara           VIC6854 C OB Vizovice                       abs         
    Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum    abs         
    Tomášková Radka           CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané      abs         
    Šťastný Marián            00275   C                                   abs         
--------------------------------------------------------------------------------------